Araç tercihi

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç tercihi

Tekrar Merhaba;
Aracımı alalı yaklaşık 5 ay oldu; km. olarak 6bin km. de şu anda.
Genel olarak bu sürede çok memnun kaldım; özellikle son yazılım güncellemesi ile ilk iki viteste daha atik hale geldi ki çok gerekliydi bana göre de. Bu süre zarfında aracımın yol bilgisayarını hiç sıfırlamadım ve ortç tüketimim 5L/100 km. olarak gerçekleşti ki bu beni memnun eden bir durum. Önceki kasa Focusumuzda en şikayetçi olduğumuz yol sesi konusu bu araçta en memnun olduğumuz konu haline geldi; 2 hafta önce yaptığımız istanbul seyahati sonrası benim de eşiminde yorumu yol sesinin hiç olmadığı yönünde.
Araçta Özellikle sesli komut sistemini telefon fonksiyonları için çok kullandım; yani telefon cebimde şunu ara bunu ara olarak sesli komut verip arama yapabilmek çok güzel. Eşimi ara; babamı ara diyorsunuz ve arıyor sesli komutta en çok bu hoşuma gitti. Otm. park çok sık kullanmasamda başarılı; paralel parklarda işi gönül rahatlığıyla ona bırakıyorsunuz; pedallar sizde olduğundan kontrolde sizde aslında o amelelik kısmını hallediveriyor :)
Bu sürede araçta bazı küçük değişiklikler yaptım;
Bunların ilki göstege panelini değiştirmek oldu; orjinal versiyondaki matriks ekranı söküp yerine avrupa vrsiyonlarda bulunan lcd geniş ekranlı gösterge panelini taktım.
Önceki hali;
[img=800x600]http://img528.imageshack.us/img528/9145/20120711145336.jpg[/img]
Yeni hali;
[img=800x600]http://img820.imageshack.us/img820/733/20120725081313.jpg[/img]

Bundan sonraki değişiklik orta konsoldaki ekranda oldu; 3,5" lik renksiz ekranı 5" lik navgasyonlu ekran ile değiştirdim; ancak ekran etrafındaki çerçeveyi henüz bulamadığım için burada küçük bir işlemim daha var.
Önceki hali;
[img=800x450]http://img.tapatalk.com/4ebf7e03-cec6-85de.jpg[/img]

Yeni hali;
[img=800x579]http://telematicsnews.info/wp-content/uploads/general/bosch navi.jpg[/img]

Son olarak DRL bi-xenon farlar;
20121201232052.jpg

20121201232013.jpg

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Aydın arabaya gerçekten çok güzel değişiklikler yapmışsın, havası çok değişmiş arabanın. Ellerine sağlık.

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Aydın arabaya gerçekten çok güzel değişiklikler yapmışsın, havası çok değişmiş arabanın. Ellerine sağlık.

Birde yakından görsen :)
Teşekkür ederim.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Hiç getirmiyorsun ki. :)

Hiç gelmiyorsun ki :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Hiç çağırmıyorsun ki. (:)

Ağustostan Kasım sonuna kadar bütçe yaptık ve her hemen hemen her haftasonumu fabrikada geçirdim :(
Bundan sonra rahatım ama bir buluşma ayarlayalım Oğuzda gelir belki? Hatta Tolga :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Baran_ link' Alıntı:
Ağustostan Kasım sonuna kadar bütçe yaptık ve her hemen hemen her haftasonumu fabrikada geçirdim :(
Bundan sonra rahatım ama bir buluşma ayarlayalım Oğuzda gelir belki? Hatta Tolga :)

İyi de olur; envanterlerin yorgunluğuyla yağmuların getirdiği sıkıcı durgunluk üzerine bir buluşma çok iyi gelir.

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
İyi de olur; envanterlerin yorgunluğuyla yağmuların getirdiği sıkıcı durgunluk üzerine bir buluşma çok iyi gelir.

Eee tamam o zaman açalım hemen bir başlık :)