araç tercihi yardım

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar forumun affına sığınarak bilen vardır diye sormak istedim bravo dizel 120 beygir 300nm tork olan modeli sizce nasıl bir araçtır bilgisi olan varmı ?

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: araç tercihi yardım

hocam bende baya bir dizel araştırdığım için az çok biliyorum şimdi dizle arabaları. (  mesela şimdiki aklım olsa opelin dizelinin  yanına yaklaşmazdım)  brovoyu test ettim arkadaşta avrdı. araba uçak gibi  mübarek 10 saniyede felan 100 e çıkıyor  inanılmaz bir tork ve güç var. ama malzeme  kalitesi ve işçilik kötü bence . astra  malzeme olarak çok daha albenili ve kaliteli duuryor.  ve o aracın  ikinci eli neticede  "  bu araç tofaş"  mantığı  hakim olduğundan piyasada  astra gibi rabet görmüyor. tavsiyem golf yada meganın dizelini alman.  ama renaultta 2012  de 1.6 dci  130 hp 320 tork motoru getiriyor türkiyye o sebeple şimdiki motorlar de moda olacak.  neticede  bütçen biraz zorlayıp golf highline dizel alabilirsin. 52.500 kadar bırakıyorlar. ve  b,izim cosmo ayarında bir araç,  çok da  güzel kesinlikle tavsiye ederim.

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İkinci eli zayıf yoksa mükemmel bir motor var. Fiat araçlarda Opelin tokluğunu bulamazsınız. Bence de Golf almak en mantıklısı fakat çok sıra bekleniyor yeterli araç olmadığı için.

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

açıkçası baktığım kadarıyla motoru en güçlü dizel bravoyu gördüm iç tasarımı da hoşuma gitti tabiki fiatta astra kalitesi olmadığını biliyorum zaten fiyatıda ona göre meganea baktım daha beter gözüktü gözüme iç mekan kalitesi ama bravonun donanımı astrayla aynı olabiliyor ve skydome özelliği hoş geldi ama dediğiniz gibi 2. eli biraz zayıf diyor herkes golfüde sevemedim bir türlü arkadaşlar yaw.. :D

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Uzun süre kullanacaksanız bence rahatlıkla alınabilir. Fiat rahat araçlar üretir. Fakat 6 ay sonra satacam derseniz Astra gibi 3.000 TL kayıpla satamazsınız.

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şöle bi tavsiyede bulunabilirim size.. Seat leon baktınızmı ww motorunun aynısı.. 1.6 TDI CR 105 ps 250 nm tork.. Tek standart donanım sunuluyor.. Dsg sanzıman ile birlikte 7 ileri.. Ve icine gelelim baya bir makyajladılar su anda ici hertusuna kadar ww malzemeleri var teypbi olsun direksiyon olsun yolbilgisayarı göstergeler derseniz ayrı zaten kaputu actıgınızda epey bi ww parcası görüceksiniz. Fiyatıda epey iyi su anda 42 43 lira dizel fiyatı sıkı bi pazarlık iyi bir fiyata alabilirsiniz.. Aerodinamik kit    ile ön ve arka tampon ile arac mükkemel gözüküyor. Gidin inceleyin test surusu yapın anlıcaksınız nedemek ıstedıgımı ben dsg sansızaman ile test surusu yaptım bu kadar zevklı bı arac daha surmemıstım ve iceri rüzgar sesi cok az alıo golf gibi yalıtımı cok güzel..

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hımm teşekkürler özer bey leon hiç düşünmemiştim onada bir bakmak lazım öyleyse bütün dizelleri artı eksi ortaya koyup değerlendiricem sonunda en çok artısı olanı alıcam sanırım..

emrecprz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayatımızı bindiğimiz arabalara emanet ediyoruz. biraz yakıttan biraz servis masraflarından tasarruf etmek için güvenliği düşük araç alınmaması kanaatindeyim. bravonun beygiri torku güzel bu araba basınca gider hemde iyi gider ama durabilirmi orası muamma. almandan şaşma abi:D

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

sadece bir öneri hyundai i30 a bir bakın derim dizeli hem güçlü prime donanımı baya yüklü ısıtmalı deri koltuklar sunroof otomatik klima ve daha fazlası var ve internetteki satış fiyatına baktım 47300 tl manueli pazarlıkla 45500 civarına alına bilir

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bence supeb de güzel gösterişli değil ama içi limuzin gibi. octavia da fena değil.