araç seçmede tavsiye

Opel corsa mı pejo 207 mi yoksa clio mu?

• Peugeot 207 2010 1,4 dizel

Oy: 7 14.9%
  • Renault Clio HB 2010 1,5 dizel

Oy: 8 17.0%
  • Opel Corsa 2008 1,3 dizel

Oy: 32 68.1%

• Kullanılan toplam oy
    47

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar işyerinden bir arkadaş araç alacak 3 araç arasında kaldı. Üçüne hiç binmedi. Sizlerin yardımına ihtiyacımız var.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır alacaksa 208 1,4 e-hdi otomatikleştirilmiş 5 ileri vitesli modeli bende inceliyorum ve beni oldukça tatmin etti. özellikle ekonomiklik olarak süper. 4 lt şehir içi tüketim vadediyor. test sürüşü yapmak için gün sayıyorum. :)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır alacaksa 208 1,4 e-hdi otomatikleştirilmiş 5 ileri vitesli modeli bende inceliyorum ve beni oldukça tatmin etti. özellikle ekonomiklik olarak süper. 4 lt şehir içi tüketim vadediyor. test sürüşü yapmak için gün sayıyorum. :)

kardeşim yine mi pejo 208 seni vazgeçircem şu arabadan...:sopa::)

bu arabalar içinden de opel diyorum...

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfır almayacak. 2. el alacak. Ben de opel al diyorum ama. Pejo alırsa 2010 model alabildiği fiyata 2008 model corsayı anca alabiliyor. Tereddüt ediyor biraz.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim tercihim; önce Renault sonra Corsa

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burası Opel forumu. çoğumuz Opel diyecektir.

ancak Pejo Türkiye'de elektronik arızayı çok veren bir araç olarak tanınıyor. bu arada 2 yıl 307 kullandım , bir arıza yaşamadım. fakat insanlarda ön yargı çok fazla. bunu, aracı satışa çıkarınca anladım.

Reno yu ise sağlam olmadığı için sevmiyorum. yedek parça ucuz, bakımı uygun. düşünülebilir. ancak illa bu 3 ü içinden seçeceksek Opel diyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yanlız bir hususa dikkat çekmek isterim, Clio HB yerli değildir, o nedenle sembol ile arasında kalite farkı vardır.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maddi yönden uygunsa corsa bu sınıfta çok başarılı. 4 sene kullandık bir şikayetimiz olmadı. B segmenti araç alıcak olsam Corsa bakardım :)

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fransız arabalarını sevmem ama 3 ü arasında kalsam 207 seçerdim tipi diğerlerinden daha güzel..
clio hb bana megane dan bile kaliteli geliyor kullanımı bile meganedan iyi gelmişti bana savaş abinin dediği gibi ithal olmasıyla alakalı olabilir

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba serdar,

otomotiv sektörünü yeniden sorgulamamı sağlayan, maddi durum sebebiyle almış olduğum halde bütün beklentilerimi aşan, önyargılarımı yıkan, ufacık bir arıza veya sorun çıkartmayan (maşallah!), B sınıfının en geniş, en hesaplı, en yaygın araçlarından PUNTO'yu da listeye eklemeni şiddetle öneririm :)