Araç renk solması.Acilll.

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bilindigi üzere araç arayışı içerisindeyim,bi arkadaşımızada 2004 1,6 astra enjoy hb 85000de.Eski kasa.Aracın ilk sahibi ve ful yetkili servis bakımlı ,aracın bel altı boyalı ciziklerden dolayı,bagaj kapagı degişmiş,ve kaputta ve tavanda gün yanıgı var.Renk kırmızı,alıp almama konusunda karasızım gün yanıgı ilerde satarken vs ne gibi sıkıntılar yaşatır.fiyat 17,250.Yorumlarınızı bekliyorum.

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eskı kasadan kasıt astra g kasa sanırım ben olsam almazdım muhtemelen arkadan darbe yemiş satarken güneş yanığından dolayı sıkıntı yaşarsın her gördüğünde canını sıkar ben olsam almazdım o fiyat aralığında 17-18 aralığında başka araç bulabılırsın sanırım. Bu tabiki benim fikrim yine de karar senin :)

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende olsam almazdım sen o aracı aldıgında gözün gibi bakmak isticeksin güneş yanıgını gördügünde aracı boyatmaya karar vereceksin komple boyama 3000 civarı bişeydir snrada aracı satmaya kalkarsan araç komple boyalı arka degişmiş haliyle adam iyice şüpelenecektir

hakan44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende bu şekil düşünmüştüm sagolun arkadaşlar. Arabanın fiyatı cok iyi km cok iyi yanık olayı olmasa güzel olurdu evet. 2. Altarnatifim 2003 enjoy 1,6 var yine 60 000de orjinal servis bakımlı. gayette temiz kullanılmış. 18 bin buna ne dersiniz.