Ayıplı araç

Baylanarif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar. Geçen sene aldığım 0 km Opel corsa enjoy(2015) aracı geçen gün sürttüm. Boyatmaya gerek varım diye tanıdığım bir Mercedes servisine gittim . Herneyse arkadaşlar uzatmak istemiyorum . Tamirci tavanda portakallanma olduğunu söyledi ve boya cihazını tuttuğunda alt taraf 200 lerde tavanda ise 300 lerde çıktı imkansızdı çünkü araba 0 dı inanmadım sanayiye arkadaşımın dükkanına gittiğimdede aynı sonuçlar çıktı biraz araştırdım bu tarz ikinci kez boyanmış araç galeriden çıkıyormuş ama galeri bu aracı satarken bana böyle bir özürden bahsetmedi . Arabayı satarken adam tavanın boyalı olduğunu görünce nasıl adama bu araç boyasız diyicem nasıl kanıtlıyıcam . Siz değerli forum üyelerinden hakkımı nasıl ararım bilgi almak istiyorum

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle iyi forumlar arkadaşlar. Geçen sene aldığım 0 km Opel corsa enjoy(2015) aracı geçen gün sürttüm. Boyatmaya gerek varım diye tanıdığım bir Mercedes servisine gittim . Herneyse arkadaşlar uzatmak istemiyorum . Tamirci tavanda portakallanma olduğunu söyledi ve boya cihazını tuttuğunda alt taraf 200 lerde tavanda ise 300 lerde çıktı imkansızdı çünkü araba 0 dı inanmadım sanayiye arkadaşımın dükkanına gittiğimdede aynı sonuçlar çıktı biraz araştırdım bu tarz ikinci kez boyanmış araç galeriden çıkıyormuş ama galeri bu aracı satarken bana böyle bir özürden bahsetmedi . Arabayı satarken adam tavanın boyalı olduğunu görünce nasıl adama bu araç boyasız diyicem nasıl kanıtlıyıcam . Siz değerli forum üyelerinden hakkımı nasıl ararım bilgi almak istiyorum

Portakal kabuğu görüntüsü olabiliyor. Problem o değil de, 300 mikron fazla.

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dava yolu gozukuyor sanirim veya paraniz ile DBY detailingde bircok soruna cozum bulunabiliyor. (portakal kabugu goruntusu giderme calismalari mevcut)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla opelde mikron kalınlığı fabrikasyon olarak fazla .yetkili bir servise sorun öncelikle .emsal kararlara istinaden hemen davacı olursunuz.her hakim emsali göre hareket etmeyebilir.bir eksper çağırıp tespit ettirebilirsiniz durumu elinizde her ihtimale karşı kanıt bulunsun

SM-T560 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bildiğim kadarıyla opelde mikron kalınlığı fabrikasyon olarak fazla .yetkili bir servise sorun öncelikle .emsal kararlara istinaden hemen davacı olursunuz.her hakim emsali göre hareket etmeyebilir.bir eksper çağırıp tespit ettirebilirsiniz durumu elinizde her ihtimale karşı kanıt bulunsun

Hocam diğer araçları bilmiyorum ancak Corsalarda 200 mikron fazla. Ben aracıma 2 kere polisaj yaptım şu an ortalama 140 mikron boya var. Her polisaj ortalama 10 mikron götürmüş olsam, başlangıçta 160 civarı olur.

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astrada ce vectralarimda yüksek idi tabi günümüz turkiyesinde her taşın altında bi solucan olunca kuşku ve şüphe duymak doğal ancak şüpheyle durmak yerine gerçekle yüzleşmek buda adim adım olmali.mahkemede opelin savunması arac 2015 alınmış neden 2016bsonunda geldiniz (sifirsa)ikinci el ise önceki sahibinin disardab yaptirmadigini ne bileyim diyecekler.ve garanti 2 yıl uzatilmamissa veger. Heme mahkeme yoluna düşmeyi onermiyorum.kesin kanıtlarla gidilir ise mahkemeye sonuç tüketiciden yana olur ki.ülkemizde özlem duyduğu muz şeylerden birtanesi

Baylanarif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İyi forumlar . Ben expertize soksam ne farkedecekki sonuçta aracı boyatmadıgımı kanıtlayamassam boş yere cebimdeki paradanda olurum . Ben aracı aldığım bayiye gidip aracın boyanıp boyanmadıgı hakkında birşeylere ulaşabilirmişim

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mahkeme yoluna gidilecek ise exper işe yarayacaktır.aksi takdirde işinize yaramayacaktır

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
boyayı kazımadan üstüne boya atınca bir süre sonra pul pul olur sonra dökülür