araç ne ile yıkanmalı

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar şu benzin istasyonlarındaki döner yıkamalar zaralı die biliyom.gerçekten ölemi???

sakın sakın sakın deyeyim ben sana rezalet berbat arkadaşımla 1 er ay arayla siyah verctra aldık o salaklığından soktu ve çıktında pırl pırldı oh oh dedi bende aynı gün oto kuaföre götürdüm (köpük-basınçlı su-cila köpü-su)yıkattım ertesi gün dışarı çıktıyodumki beni aradı abi çabuk yetiş die bi gittim arabada çizik olmayan kısım yok sanırm reng meng kalmamış ortda sonra doru sonax sa gittik bi güzel temizlendi 200 ytl bolşu boşuna gitti ama hala ufak tefek çizikler var ve benim arabamdan daha mat bi rengi var oda salaklığına yanı yo ztn :(

yusufaltintepe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ilaçla

Buraq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fırcasız olsunda...cogunlukla sünger ve köpükle yıkatıyorum

aSreG

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ÖnCe Boş su DöküyOrum sOnrada Yumuşak ipekSi bir BezLe siliyOrum Süt gibi ParLıyO :p

mjj_renegade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yıka

Ma-Fra ürünü kullanan oto yıkamacılarda kompresörü fazla yakından tutmamalarını söyleyerek yıkkattırıyorum bu arada köpüklü yıkama da tercihimdir...

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok yıkamakta iyi değil arabayı.dikkat etmeniz gereken bir konu aracın iyi durulanması ve bulaşık deterjanı ile yıkanmaması.araçta paslanmaya boyada matlaşmaya neden oluyorrr

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değişiyor yaw duruma göre ben peloş sünger ve fırça duruma göre hepsini kullanıyorum walla