araç ne ile yıkanmalı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan dnanor
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

dnanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün akşam üzeri arabamı yıkayım dedim.ama deterjan olarak ne kullanacğıma karar veremedim.gittim markete kepeğe karşı etkili kremli saç şampuanı aldım.allahım ne güzel parladı bilemezsiniz.misler gibide kokusu cabası yanii.bidahaki sefere boyalı şaçlar için olanından alacam.bakalım nasıl olacak.tavsiye ederim sizlere

:kop: :kop: :alkis: :alkis:
bugün akşam üzeri arabamı yıkayım dedim.ama deterjan olarak ne kullanacğıma karar veremedim.gittim markete kepeğe karşı etkili kremli saç şampuanı aldım.allahım ne güzel parladı bilemezsiniz.misler gibide kokusu cabası yanii.bidahaki sefere boyalı şaçlar için olanından alacam.bakalım nasıl olacak.tavsiye ederim sizlere

:kop: :kop: :kop:
da yanlış şampuan kullanmışın boyalı ve permalı olanlardan kullanman gerekiyordu:)
şampuan içeriginde boyaya zarar verecek maddeler içermiyordur inşallah...

;) :kop: :kop: :kop: :kop: :) :alkis:

kardeşim sana ne diyeyim bilemiyorum. aslında cevap yazayım mı yoksa yazmayım mı inan kararsız kaldım. yıkadıktan sonra bir de röfle yaptırıp fön çektirseydin ne güzel olurdu. :kop: :kop: :kop: :rock bırak şampuanı bir dahaki sefere arap sabunu ile yıka tamamen doğal olduğu için boyaya zarar vermez:rock

:eek: :( :confused:

aslında iyi fikir saça başa zarar vermeyen arabanın boyasına hiç zarar vermez bencede.

Geri