araç mp3 kaset adaptör

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Arkadaşlar arabaya şu mp3 çalar dönüştüren kaset adaptörünü alsam onu mp3 player değilde kendi nokia 6120 cep telefonuma bağlayabilirmiyim.Tabi telefon girişi biraz daha ince olduğundan bi dönüştürücü olması lazım.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet şuayip abi bağlayabilirsin ;) ben de 6280 telefonumla aynı şeyi yapıyorum. kaset adaptörü iyi bir şey olursa orijinal kaliteyi alıyorsunuz. dönüştürücüyü de telefoncularda bulabilrisiniz (biraz aramanız gerekebilir her yerde olmuyor.) ve tabiki dönüştürücünün de yan sanayileri oluyor kesinlikle tavsiye etmiyorum. tam stereo sesi yakalamayabilirsiniz çünkü onunla.. orijinalleri 10-20 civarı olması gerek.

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Koraycım bildiğim kadarıyla bu kaset adaptörleri mono ses veriyor,sterio değil.Ben mi yanlış iliyorum.Nası peki memmunmusun.Tabi süper bişi beklemiyorum zaten,idare etsin.

korayhayirli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Koraycım bildiğim kadarıyla bu kaset adaptörleri mono ses veriyor,sterio değil.Ben mi yanlış iliyorum.Nası peki memmunmusun.Tabi süper bişi beklemiyorum zaten,idare etsin.
kesinlikle memnunum. süper bir şey de bekleyebilirsin ;) zaten o dönüştürücülerin içinde mini anfi devresi de oluyor ses iyice kaliteli oluyor basslar tizzler çok kaliteli vuruyor. stereo sesi elde edebiliyorsunuz.. kaliteli bir kaset adaptörü aldığınızda da işinizi fazlasıyla görecektir. (reklam olmayacaksa tavsiyesem minton) ama başka da olabilir tabiki. piyasada ucuzları var duyulmamış markalarda. kesinlikle tavsiye etmiyorum, aldım pişman oldum çünkü zamanında.

çakmaklığa takılanlarda mono oluyor stereo olmuyor diye biliyorum ben abicim ;)

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Telefonununz sterio değil. sterio olmaz olsada anlamı olmaz konuşma mono olarak gerçekleşiyor.

Ara adaptörle istediğiniz telefonu bağlayabilirsiniz.

1YTL ye satılan NOKIA kulaklıklarından alın. Kulaklık kısımlarını resimdeki gibi kesip sterio jak takıp kullanabilirsiniz... Mp3 ü geçtim yolda telefonla konuşmak gerçekten çok kolay oluyor.

img4427gb8.jpg

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle memnunum. süper bir şey de bekleyebilirsin ;) zaten o dönüştürücülerin içinde mini anfi devresi de oluyor ses iyice kaliteli oluyor basslar tizzler çok kaliteli vuruyor. stereo sesi elde edebiliyorsunuz.. kaliteli bir kaset adaptörü aldığınızda da işinizi fazlasıyla görecektir. (reklam olmayacaksa tavsiyesem minton) ama başka da olabilir tabiki. piyasada ucuzları var duyulmamış markalarda. kesinlikle tavsiye etmiyorum, aldım pişman oldum çünkü zamanında.

çakmaklığa takılanlarda mono oluyor stereo olmuyor diye biliyorum ben abicim ;)
arkadasim o dedigin kaset adaptorunun icinde mini amfi gibi birsey yok.sadece kaset calarlardaki kristali oraya yerlestirmisler ve sen kaseti kasetcalara atinca,kasetcalarin kristali ile kasetin icindeki kristal opusuyor ve taktigin cihazdaki sesi kasetcalara tasiyor.hepsi bu.oyle ahim sahim bir olayi yok yani o adaptorun.birde adaptorlerin asagi yukari hepsi stereodur.bu sistemi ilk kullananlardan biriyim.ha neden bu sistemi artik kullanmiyor;cunku kasetlerde herzaman bir dip gurultu(tısss diye bir ses)vardir.o sesi ne yaparsan yap alirsin.ondan dolayi eger muzigi cok iyi hissedenlerden isen ben sahsen tavsiye etmem.