Araç Kaplama

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Astra G Hb aracımı komple kaplatmaya karar verdim firmalarlada görüştüm yaptıran arkadaşlarda konuştum bir sıkıntı yaşamadıklarını söylediler benim düşüncem şimdilik şu

Mat sedefli Mavi
Jantlar Mat Beyaz
Spoiler Mat siyah küçük olanlardan

Renk konusunda g kasaya önerilerinize açığım.

Tuncay24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben sondan geleyim konuya. Söktürürken işin ehli bir ustaya söktürün. Sıcak kompresör ile söktürmezseniz boyayı kaldırır kaplama.

Tapatalk

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Söküm konusunda kimse sorun olmuyor diyor normal reklamcı folyoları gibi olmadığını bu folyolaların orjinal boyalı olan parçalarda hiçbir sorun yaratmadığını söylüyorlar fakat düzgün boyanmamışsa boyalı bir para o zaman o parçanın verniğini alma gibi bi durum varmış

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Mat güzel duruyor ama temizliği çok zor.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
onur arabanın rengi güzel neden kaplatıyorsun kırmızı daha daha güzel bozma bence :)

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onur arabanın rengi güzel neden kaplatıyorsun kırmızı daha daha güzel bozma bence :)

O benim eski astra şimdiki gümiş gri ben onu satıp golf aldım 8v idi tat vermedi yine astraya döndüm kırmızıyı çok seviyordum ama bu kez gümüş gri denk geldi şimdide bu araba çok sade geliyor bana aile arabası gibi zaten öylede kırmızıda pek öyle durmuyordu sürekli cilalıyordum filan çok spor duruyordu gride birtürlü o havayı alamadım farkedilmiyor pek :) bende buna karar verdim opc nin mavisi gibi böyle yaptırayım diyorum :)

Riotable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ne kadar tutuyor hocam kaplamalar

C6603 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1800 liraya anlaştık tabi mat mavi için geçerli bu fiyat atıyorum sedefli istersen farklı fiyat oluyor yani olay tamamen malzemenin cinsine oranla ve euro kuruna oranla değişiyor şansımaki euroda sürekli yükseliyor.

Jantları folyo yaptırmayacağım boyacıya vereceğim o yüzden her renk her ton olur mat siyahta geçmişti içimden :)

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaplattıktan sonra renk değişikliği nedeni ile ruhsat değişikliği ruhsat değişiyor , sanırım vizeye de gidiyor.