araç içi ışık

tarki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d araç içi ışık sadece ön tarafta var, acaba aracın orjinalliğini çok bozmadan , arka cam önüne ilave yapılabilirmi ? tahmini maliyet ne olur?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arka direklere Ford'larınkine benzer bir ilave yaptırabilirsin. Anahtarlı olduğu için kapılar açılınca da yanıyor arkada oturanlar da ihtiyaç anında yakabiliyor, istersen devamlı kapalı da olabiliyor.
Lambaların tanesi 10 TL civarı.

190520095.jpg

M3R4KLI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi tanıdığım aracın içine şoför koltuğunun az gerisine sağ ve sol tarafa led taktırmıştı yakınca mükemmel gözüküyodu arabanın içi :D ama tabi görüntüyü bozmadan monte etmek size kalmış bişey

Filmk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa d araç içi ışık sadece ön tarafta var, acaba aracın orjinalliğini çok bozmadan , arka cam önüne ilave yapılabilirmi ? tahmini maliyet ne olur?

Bu konuyu incelemeni öneririm; belki sizinkine de uyuyordur; yanlız uymuyorsa bile Ankara'da 2. el ışıklı elcik almaya gittiğimde 2 çeşit gördüm; birisi genişti, birisi bu konudaki vectra b içindi; araştırmanı tavsiye ederim; kesin ve orjinal çözüm bu...

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=52889

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arka koltuk altlarında ışıklandırma var çok kullanışlı bir ara vectra b deki el tutmalı ışıklandırmalardan alıcakdım ama arada kaynadı gitti..

dediğim bunlar

14112009298.jpg

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi vakdim yok sis farımdaki ampülün teki patlak onu değiştirmeye bile gidemedim ne zamandır :) birde bizim c kasaya uyarmı oda var uymassa elimizde kalır..

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bence corsa d cosmo çıkması bir arka ışık bulup taktır.