Araç içi aksamlarda soyulmalar

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Araç içi aksamlarda soyulmalar

djurga link' Alıntı:
Toprağım hoşbulduk, bahsettiğin yeri anladım. İlk fırsatta uğrayacağım. Çok teşekkürler.
Folyo karbon ve araç kaplamalar var bende face yokda onların face adresleri var ordaki araçların fotoğrflarına bak
İstiklal mah. Ulubat sokak NO:4/A E tabiki ESKİŞEHİR
Katlı otopark arkası
Açık Otopark karşısı

djurga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Folyo karbon ve araç kaplamalar var bende face yokda onların face adresleri var ordaki araçların fotoğrflarına bak
İstiklal mah. Ulubat sokak NO:4/A E tabiki ESKİşEHİR
Katlı otopark arkası
Açık Otopark karşısı

Facebook adreslerindeki fotoğraflarını inceledim, gayet profesyonel gözüküyorlar, benim işi hallederler sanırım. En kısa zamanda uğrayıp bilgi alacağım, inşallah da işlemleri yaptırıp burada son halini paylaşma şansım olur  ;) Bu arada açık adres tarifi için teşekkürler :)

djurga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün sabah kalkınca sanki rüyamda görmüşüm gibi dedim "Bu işi bugün halletmeliyim" :) Forumda Hasan Abi'nin ön konsol sökme videosunu takip ederek çerçeveyi söktüm. Kendisine de burdan teşekkürü borç bilirim. Eskişehir'i bilenler için evim Sanayi Çarşısı'na yakın ve civata ihtiyacım vardı, onu almak için Sanayi'ye uğradım. Derken az ileride bir reklam-araç kaplama-tabela yazılı bir dükkan gördüm ve uğrayarak derdimi anlattım, karbon kaplama şeklinde yapabileceklerini söyleyince hemen işleme soktum çerçevemi :) Öncesi ve sonrası fotoğraflarını ekledim, bence hoş bir görüntü oldu, en azından yeni gibi ve deformasyonsuz bir ön konsol içimi ferahlattı açıkçası. İşlem yaklaşık 20-25 dakika sürdü ve 20 TL ödedim, bugüne kadar da neden beklemişim diye kendime kızdım :)

9fJkvc.jpg

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

djurga link' Alıntı:
Bugün sabah kalkınca sanki rüyamda görmüşüm gibi dedim "Bu işi bugün halletmeliyim" :) Forumda Hasan Abi'nin ön konsol sökme videosunu takip ederek çerçeveyi söktüm. Kendisine de burdan teşekkürü borç bilirim. Eskişehir'i bilenler için evim Sanayi Çarşısı'na yakın ve civata ihtiyacım vardı, onu almak için Sanayi'ye uğradım. Derken az ileride bir reklam-araç kaplama-tabela yazılı bir dükkan gördüm ve uğrayarak derdimi anlattım, karbon kaplama şeklinde yapabileceklerini söyleyince hemen işleme soktum çerçevemi :) Öncesi ve sonrası fotoğraflarını ekledim, bence hoş bir görüntü oldu, en azından yeni gibi ve deformasyonsuz bir ön konsol içimi ferahlattı açıkçası. İşlem yaklaşık 20-25 dakika sürdü ve 20 TL ödedim, bugüne kadar da neden beklemişim diye kendime kızdım :)

9fJkvc.jpg
Güle güle kullanın hocam. Bazen canımızı sıkan sorunların çözümü hep gözümüzün önünde ve zahmetsiz oluyor ama farkına varamıyoruz :) Ben de piano black kaplatsam mı acaba diye düşünüyorum :)

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yanlız orjinalinden daha güzel olmuş. Acaip agresiflik katmış. Benim orjinal halinde deforme yok ama olursa yapılıcak ilk uygulama bu şekil olcak çok yakışmış hayırlı olsun :)

_OzGuR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cam düğmeleri bendede soyulmaya başladı ben boyarım diye düşünmüştüm. kaplama gerçekten kusursuz gözüküyor yalnız keşke piano black bir renk yapsaymışsınız daha hoş olurmuş.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uygulamanız hayırlı olsun :)

birde bu kadar aşırı soyulmanın belli bir sebebi var mı?

djurga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Yanlız orjinalinden daha güzel olmuş. Acaip agresiflik katmış. Benim orjinal halinde deforme yok ama olursa yapılıcak ilk uygulama bu şekil olcak çok yakışmış hayırlı olsun :)

Teşekkürler, bence de kesinlikle orjinalinden iyi oldu. Baktıkça yüzümde güller açıyor :)

UnStabLe link' Alıntı:

Teşekkür ederim, senin dediğin yeri de buldum haftasonu ama yaya idim o esnada. Böyle durumlar için aklımda orası da.

mucahitduran link' Alıntı:
Güle güle kullanın hocam. Bazen canımızı sıkan sorunların çözümü hep gözümüzün önünde ve zahmetsiz oluyor ama farkına varamıyoruz :) Ben de piano black kaplatsam mı acaba diye düşünüyorum :)

Teşekkür ederim hocam, dediğin kesinlikle doğru. 2 aydır bu şekilde kullanıyorum arabayı, arabaya birileri bindiğinde utanıyorum adeta :) Bu kadar basitmiş meğer, yaşayarak öğrenebiliyor bazen insan ;)

_ozgur_ link' Alıntı:
cam düğmeleri bendede soyulmaya başladı ben boyarım diye düşünmüştüm. kaplama gerçekten kusursuz gözüküyor yalnız keşke piano black bir renk yapsaymışsınız daha hoş olurmuş.

Piano black de düşünmüştüm ben, fakat yapan kişiler bunu tavsiye ettiler, hoş durur dediler, ben de fazla müdahale etmek istemedim açıkçası bir bildikleri vardır diye :)

ozgun88 link' Alıntı:
uygulamanız hayırlı olsun :)
birde bu kadar aşırı soyulmanın belli bir sebebi var mı?

Çok teşekkürler, araba parfümlerini çok fazla kullanıyorum ve aklıma estikçe sıkıyorum. Havadaki taneler de yere inince konsolun üzerine iniyor tabi. Zamanla bu birikim malzemeyi deforme ediyor olabilir diye düşünüyorum açıkçası.

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

güle güle kullanın çok güzel olmuş,