Araç içi aksamlarda soyulmalar

djurga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2011 model aracımda temsili resimde göstermiş olduğum cam açma butonları çevresi siyah bölüm ve ortadaki gri tonlu çerçeve üzerinde çok ciddi soyulmalar mevcut ve takdir edersiniz ki ortaya hoş bir görüntü çıkmıyor. Ayrıca 3 sene gibi kısa bir süre içinde bu deformasyonun olmasının da oldukça can sıkıcı olduğu aşikar. Merak ettiğim husus bu kısımları düzgün bir şekilde yenilememiz mümkün müdür? ֖rneğin folyo kaplama, karbon kaplama gibi veya değişik  yöntemlerle bu sorun çözülebilir mi? Bu tarz uygulamalar yapan yerler var mı özellikle bilgisi olan arkadaşlar için Eskişehir özelinde yardımcı olabilirseniz sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Ajf4HP.jpg

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Araç içi aksamlarda soyulmalar

İnşAllah en kısa sürede sorun çözülür. Gelişmeleri takipteyim.

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benimde sağ kapı kolunda ufak ufak kabarmalar başladı, çözümünüzü takip ediyorum, uygulamalarınızı bizimle paylaşırsanız seviniriz,

djurga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Şu anda araştırma safhasındayım ben de. İnşallah güzel bir çözüm bulup memnuniyetle sizlerle de paylaşırım.

Erm2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba,

Folyo çok kalıcı bi çözüm gibi görünmüyor. bu parçalar sökülüp aynı renkte ve tonda tekrar boyanıyor ve orjinalinden bi farkı olmuyor bunu bazı servisler yapabilir. ben bundan önceki honda aracımı hyundai servisinde yaptırmıştım. çokta memnun kalmıştım. sizde bu yöntemi bi araştırın derim.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ac@d link' Alıntı:
benimde sağ kapı kolunda ufak ufak kabarmalar başladı, çözümünüzü takip ediyorum, uygulamalarınızı bizimle paylaşırsanız seviniriz,

Ön her 2 kapıda benzer durum mevcuttu benim aracımda. garantiniz devam ediyorsa ön 2 kapının iç döşemelerini full değiştirttim garantiden. Sipariş ettiler 2 hafta kadar süre içerisinde geldi, iyileştirilmiş parça dediler takarken. 2 aydır kullanıyorum, tekrarlamadı aynı durum. Ankara OPAL servis

djurga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

"Erm2323" bunu da araştırayım teşekkürler. "Chiv" maalesef garantim sona erdi, ilgin için teşekkürler.

UnStabLe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Toprağım hoşgeldin  dün cvap yazacaktım vaktim olmadı kusura bakma bence sağla kaliteli bir folyo işini görecektir hemde cıx durur kimse farketmez aksine beğenir carbon kaplatabilirsin 1 yıl gitse 100 tl versen 1 yıl daha gider sonra satarsın arabayı eskir Es Mod tavsiyemdir bizim stad var ya stadyum caddesi tren garına giden tarafta 2. sokak arasından girince solda hemen tek şeritli bir yol net tarif edebilirim bilmiyorsan yerini git oraya işini hallederler gözünü seveyim alpataya falan gitme 300-400 den aşağı bırakmazlar seni..

djurga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

UnStabLe link' Alıntı:
Toprağım hoşgeldin  dün cvap yazacaktım vaktim olmadı kusura bakma bence sağla kaliteli bir folyo işini görecektir hemde cıx durur kimse farketmez aksine beğenir carbon kaplatabilirsin 1 yıl gitse 100 tl versen 1 yıl daha gider sonra satarsın arabayı eskir Es Mod tavsiyemdir bizim stad var ya stadyum caddesi tren garına giden tarafta 2. sokak arasından girince solda hemen tek şeritli bir yol net tarif edebilirim bilmiyorsan yerini git oraya işini hallederler gözünü seveyim alpataya falan gitme 300-400 den aşağı bırakmazlar seni..

Toprağım hoşbulduk, bahsettiğin yeri anladım. İlk fırsatta uğrayacağım. ևok teşekkürler.