Araç hareket halindeyken ......

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Double din teyp aldım merak ettiğim araç hareket halindeyken video oynatma veya TV nin çalışıp çalışmadığı.

Son düzenleme:

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0ktay aBi Benim abimin Aracında vardı hareket halındeyken qoruntu gıdıyordu kaza sebebi olmasın dıyee suan nasıl gelistirdiler bilmiyorum benim bahsettigim yaklasık 2 sene once.

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
0ktay aBi Benim abimin Aracında vardı hareket halındeyken qoruntu gıdıyordu kaza sebebi olmasın dıyee suan nasıl gelistirdiler bilmiyorum benim bahsettigim yaklasık 2 sene once.

Aracı aldığında üzerinde hazır varmıydı yoksa sonradan abin mi taktırdı. Araç ile gelen hazır paketse onlarda fabrika çıkışlı el freni mekanizmasına bağlı.

Sonradan takılanlar nasıl oluyor onu tam anlamış değilim. Neyse cihaz gelince herşeyi öğreneceğiz

ExtremeFx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abimdeki OrjinaLdi.Abi Sen geldiginde bakta sonra bizide bilgilendirir ya zahmet olmazsa.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende ki her koşulda çalışıyordu sizin kide büyük ihtimal araç halinde iken bile çalışacaktır

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hareket halindeyken de çalışır.
sadece bazı araçların orjinal ekipmanları hareket halinde görüntü vermiyor.ama onu da basit bir modülle bypass etmek mümkün oluyor.

hakanshn

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar zaten doble din ana ünitelerde el frenine bağlanması gereken kablo oluyor,o kabloyu şaseye verirsek ozaman teyp seyir halindeyken de görüntü veriyor.

lapsetur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net
Bu bendeki car2004 teyp'i sökünce sanırım arabadaki soket double din teyb'e uymuyacak hangi kablo nedir bunları nasıl öğrenebilirim.

OKİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Double din teyp aldım merak ettiğim araç hareket halindeyken video oynatma veya TV nin çalışıp çalışmadığı.

Almış olduğunuz cihazın kendi soketi üzerindeki PARK BRAKE kablosunu şase kablosu ile birleştirmeniz yeterli. (GENELDE YEŞİL YADA KAHVERENGİ OLUR)

Normalde bu kabloyu el freninin swichine bağlamanız gerekiyor el freni çekili olmadan görüntü almamanız için. Siz bu bağlantı ile bu olayı atlamış olacaksınız, aman dikkat sürüş esnesında gözünüz ekrana takılmasın.