Araç alacağım (lütfen yardım)

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coupe alıcaksanız bari cabriosunu alın derim eski aracımdır çok keyiflidir üstünü açdınızmı hele demeyin keyfine ne donanım ne motor hiç bir şey aramassınız..

Valla hocam , Coupe'ye karar kıldım.
Tam 3 tane beğendim netten , 3'de yeni ilana vermiş ve kapora almışlar ciddi anlada piyasasıda var satarken zarar etmem diye düşünüyorum.

Birde bu rakama , ABS'li , 4 airbag'li , sunroof , deri döşeme , CD Changer , elektrikli aynalar + 1.6 motor 110 hp performans olarakta fena sayılmaz diye tahmin ediyorum.

Bu rakamlara elimde pek alternatif olmadığı için megane karar kıldım , bu arada hala önerilere açığım teşekkürler.

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi a kasa vectra gt düsünmezmisin ?

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
bu fiyat seviyelerine hyundai accent bakarım hem modeli yeni olur hemde yedek parça sıkıntısı çekmessin

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla hocam , Coupe'ye karar kıldım.
Tam 3 tane beğendim netten , 3'de yeni ilana vermiş ve kapora almışlar ciddi anlada piyasasıda var satarken zarar etmem diye düşünüyorum.

Birde bu rakama , ABS'li , 4 airbag'li , sunroof , deri döşeme , CD Changer , elektrikli aynalar + 1.6 motor 110 hp performans olarakta fena sayılmaz diye tahmin ediyorum.

Bu rakamlara elimde pek alternatif olmadığı için megane karar kıldım , bu arada hala önerilere açığım teşekkürler.

coupe iyi arabadır 4 sene sürdüm ama cabriosunu ve alınırsada cabrisou alınır bence fiyatta büyük değişiklik olucağını sanmam coupe si ile cabrisou arasında.. ama cabrisou inan üstünü açdınmı iyiki almışım dersin yazları..

o fiyata ben vectra klassmanında 156 demişdim zaten..

spor klassmanda coupe iyi bir tercih en azından motoru servisi parçası satışı kolay olur.. ona alternatif yok benim kafamda macera aramayada bence gerek yok.. illa macera ararım diyorsan o fiyatlara sanırım 306 cabrioda bulursun honda nın delsolları vardır onlardan bulabilirsin çok havalı araçdır

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...an-gecmeyiniz-bu-firsat-kacmaz-33678786/detay bu tip..

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coupe iyi arabadır 4 sene sürdüm ama cabriosunu ve alınırsada cabrisou alınır bence fiyatta büyük değişiklik olucağını sanmam coupe si ile cabrisou arasında.. ama cabrisou inan üstünü açdınmı iyiki almışım dersin yazları..

o fiyata ben vectra klassmanında 156 demişdim zaten..

spor klassmanda coupe iyi bir tercih en azından motoru servisi parçası satışı kolay olur.. ona alternatif yok benim kafamda macera aramayada bence gerek yok.. illa macera ararım diyorsan o fiyatlara sanırım 306 cabrioda bulursun honda nın delsolları vardır onlardan bulabilirsin çok havalı araçdır

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...an-gecmeyiniz-bu-firsat-kacmaz-33678786/detay bu tip..

Honda kesinlikle düşünmüyorum , üstü açık araba pek benim tarzım değil.

Aslında 13-14 milyara 3.18 veya 3.20 bulunabiliyor e36 kasa çokta beğeniyorum ama masraflı oluyorlar en sonunda gözümü karartıp bi 3.20 alacağım:)

P.tesi bir megane coupe bakacağım , bakalım hayırlısı.
Temiz bir gsi sfi bulsam onada sıcak bakıyorum ama satmaya kalktığım zaman çok zorlanırım bi kere ağzım yandı:)

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar herkese selamlar , öncelikle.
Şu an kullandığım 2.5 Vectra'yı babama bırakıyorum , kendime yeni bir araç alacağım bütçem 10.000 tl civarı belki 1-2 daha çıkar değecek bir araç olursa.

Sizden ricam yakınınızda bildiğiniz sorunsuz bi araç varsa bu hafta içinde bu işi bitirmek istiyorum düşündüğüm araçlar bütçeme göre Astra gsi,
1.7 DTİ corsa , Corsa Gsi farklı alternatiflerede açığım yeterki yürüyeni problemsiz olsun.

Boya durumu pek önemli değil , ciddi bir kazası olmasın ve gerçekten dosta önerebileceğiniz araçlar olursa çok memnun olurum.

benim arabayı vereyim sana ümit

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2000 model , 1.6 BRC Lpg'li 160.000 km'de tek değişeni olan Reno megane Coupe aldım Gümüş gri yardımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim.
Konu kilitlenebilir.