Araç alacağım (lütfen yardım)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle bilgileriniz için teşekkür ederim.
Alfaromeo'nun bu paraları sonuna kadar hak ettiğine katılıyorum.
Fakat , internette en düşükleri bile 12-13'den başlıyor + olarak yakıt ve parça sıkıntısı yaşarmıyım bilemiyorum bunların yanında temizini bulmak herhalde bana 14-15 'i bulur açıkcası bu rakamlara çıktıktan sonra daha iyi bir araç bulabilirim diye tahmin ediyorum.

Reno Megane Coupe buldum 1.6 110 hp 2001 model ön tampon ve kaput değişmiş , kismi boyalı 10.500'e kapora almış sahibi.

ilk seçdiğiniz araçların yanında alfaromeo hem çok yeninesil bri araç hem teknolojik bir araç hemde klass bir araç..

ben seçdğiniz araçlara bakıp alfa dedim astragsi düşünüyorsanız yada corsa gsi bu araçlarda az yakan araçlar değil alfanında bu araçlardan fazla yakıcağını hiç sanmıyroum.. ayrıca alfaromeo fiat gurubuna dahil oldu yani opelden çok servisi var ona emin olabilirsiniz bütün fiat servisleri artık alfa romeo serviside ..
zaten alfa romeo fiatın markası.. yani kısaca bütün tofaş servisleri alfaromeoyada bakıyorlar... bu yüzden parça ve servisde hiç sıkıntı çekiceğinizi sanmam.. 12-13 de temizini bulursunuz 14-15 e çıkmanıza gerek yok alfa kullanıcıları o kadar arabalarını öldüren insanlar değil hatta biraz zevk düşkünü zengin insanlar diyebiliriz benim gördüğüm alfacıların çoğu öyle en azından..

ben alın diye demiyorum tabiki ama vectra 2.5 den inipde o konfordan o lüksden o performansdan inipde eşşeğe binmek birazda olsa insana koyar bu alfa onun eksikliğini hissetirmez size ben o açıdan düşündüm..

kdz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger istersen benim gsi verim sana ben de dort kapı opele donmek ıstoyorum ne dersin

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İllaki ufak araba olsun istemiyorsanız vectra A lar sağlamlığyla opel kullanıcılarını doyurmuştur bilirsiniz.Öellikle de 1.8 temizini bulursanız birde lpg taktırırsanız hem motorun gücünü yaşar hemde lpg nin ekonomisine doyarsınız.O fiyatlarda en sağlam opeller vectra A lardır; bence.

Açıkcası şu vectra A'ların tipini bir türlü sevemedim , o yüzden düşünmüyorum biraz daha sportif olmasını istiyorum bilmiyorum belkide çok şey istiyor olabilirim:)

6) http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-opel-corsa-145-hp-gsi-28809852/detay
(siteden birisi bunun sahibi)

Bunların dışında deniz abi astrayı satıyor :D

Berkaycım linkteki astra gsi'leri gözüm pek tutmadı açıkçası.

Bir tek şu kırmızı corsa gsi düzgüne benziyor onunla bir konuşacağım teşekkür ederim ilgin ve alakan için.

ben alın diye demiyorum tabiki ama vectra 2.5 den inipde o konfordan o lüksden o performansdan inipde eşşeğe binmek birazda olsa insana koyar bu alfa onun eksikliğini hissetirmez size ben o açıdan düşündüm..

Teşekkür ederim ilginiz ve iyi niyetiniz için Alfa'ları tekrar değerlendirmeye alacağım bir tane 12.500'e buldum konuşacağım sağolun.

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim abi. Malum bütçe kısıtlı olunca pek düzgünü bulunmuyor.Ama o corsa bencede iyi.Onun dışında izmirdeki kırmızı astra gsi da diri duruyor.

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alfaların parçadan yana sıkıntısı olduğunu biliyorum yedek parçaları malesef pahalı oluyor
bu paraya Mercedes-Benz 190 , honda civic si , peugeot 206 , corsa gsi olabilir
benim aklıma gelenler bunlar şimdilik :D

Blade De'Nogua

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederim abi. Malum bütçe kısıtlı olunca pek düzgünü bulunmuyor.Ama o corsa bencede iyi.Onun dışında izmirdeki kırmızı astra gsi da diri duruyor.

Megane Coupe buldum 2001 model 160.'de

Deri koltuk , sunroof 1.6 motor Cd Changer kısacası kendi klasmanında full sayılacak bir araç kısmet olursa ona niyetlendim teklif verdim olursa alacağım.

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Megane Coupe buldum 2001 model 160.'de

Deri koltuk , sunroof 1.6 motor Cd Changer kısacası kendi klasmanında full sayılacak bir araç kısmet olursa ona niyetlendim teklif verdim olursa alacağım.
Hayırlısı olsun abi.1.6 senin için daha iyi 2.0 2.5 lerden bi kurtulmuş olursun 1.6 yakıt olarakta iyi olur.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coupe alıcaksanız bari cabriosunu alın derim eski aracımdır çok keyiflidir üstünü açdınızmı hele demeyin keyfine ne donanım ne motor hiç bir şey aramassınız..