Arabayı satarken dikkat!

arifpoyraz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arabanızı satarken bakmaya gelen, araba alıp satan, ölücülere dikkat edin. dikkatden öte bu kişileri arabanıza yaklaştırmamanızı tavsiye ederim. bu gün birkaç tanesi geldi arabanın muhtelif yerlerini boya var mı v.s. anlamka için çizmişler sanki sorsa söylemeyceğiz. moralim çok bozuk. bu adamlara ne araba satın ne de arabanıza yaklaştırın.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi çok geçmiş olsun. Galericiler maalesef ahlak sınırlarını çoktan yırtmışlar. Ama bu söylediğini ilk defa duydum. Adiliğin bu kadarı yani.

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir önceki aracımı satarken bir kaç galerici geldi. Konyadan bile gelen oldu satmadım. gittim takasta 1500 TL altına verdim istediğim fiyatın uğraşmadım...
Lanet olsun böyle insanlara

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı şey başımızdan geçti çok yakın bi arkadaşımın arabasına bakmaya gelen biri bi takın sorular sorduktan sonra yanında ki ile arabaya göz muayenesine basladılar. sonra cebinden anahtar çıkardıgını gördüm motor kapunu açtı camurluklar ve kaputu iç kısımlardan boyasını zadeleyip bakmaya kalktı. son anda durdurdum. ne olacak iç kısımda görünmez diyede ukalalık yapıyordu suratında anlamsız bi tebesümle. gel senin aracına yapalım aynı şeyi dedim yanıt ben arabamdan eminim oldu. bizde arabamızdan eminiz dedik pazarlık ortada kaldı.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Bu ne saçma mantık yahu!

Adamı katil eder bunlar!

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O nasıl işmiş öyle ya!
Boya ölçüm cihazı varsa koyar bakar insan gibi, yoksa s.ttir olur gider, ne hakkı var adamın arabasının boyasını kazımaya.

srTC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok gecmıs olsun...
Pardon musluman bir ulkede yasıyoduk degıl mı?
bu kadar adilik nedir arkadas yaaa. :mad: elden birsey gelmıyo abi ..
gecen de benım aracın lastıklerını yarmış pustun birisi. sadece benımde degıl. sokakta 10-15 aracınkını. başından sonuna kadar onune gecene takmış serefsiz
tekrardan gecmıs olsun

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir yaşıma daha girdim, boya var mı diye boyayı kazımak ne yahu? İyice cılkı çıkmış işin.

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi bana denk gelmiyor.. Kaç kez araç alıp sattım çok şükür düzgün insanlara denk geldim. Polo'yu satarken eleman boya ölçme makinesini sert koyuyor diye uyardım aklı durdu :D :D