arabasına özel (seri veya uyumlu) plaka alanlar kimler :) ?

voLkan3er

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben aldığımdan beri değiştirmedim değiştirme fırsatım olsun ama istediğimiz harfler malesef daha verilmiyor :) bende plakama isim buldum :) 67 TA 720 / TA : The Awesome :p

Rotweiler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.azmiallusoglu.com
EV 9996
Ucundan yırtmışım. Sonuncu da 9 olsaydı :D

Alican66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmirde bir ACS plakalı araç gördüm sahibine ulaştım ama vermedi plakayı :D E36 Coupe ydi araç. 35 ACS 60 dı. AliCanSimşek olarak anlamlandırmıştık :)

34 ZK 001 - Bi anlamı yoktu ama özel plaka gibiydi ilk seri olduğu için :)
34 DLC 15 - Delici diye adlandırmıştım kendimce :D Zaten 2 hafta felan kullandım sonra 58 yaptık plakayı :)
58 NA 165 - NocturnalAlican derdim :D Gececi Alican demek :D
58 DL 789 - DayLight derdim bunada :D Beyaz ve çok temizdi aracım. Gün ışığı anlamına geliyor bilmeyenler için :)
58 DR 551 - Çoğu kişi doktor sanıyor fakat biz hastasıyız :D Ama benim için anlamı sevgilimin soyadıyla adının baş harfleri olması :) Buda son yani şuanki plakam zaten :)

İçimde kalmayacak bir gün ACS plaka alacağım ama :D AC plakam hazırda var alabiliyorum ama ben ACS istiyorum :D

zz33zz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim plaka takıntım yok ama babamın varmış plaka beğenirken ortaya çıktı içindeki canavar :) illa sonu 33 olsun dedi memleket mersin olunca. 06 ADK 33 vardı babamın adıda Ahmet Duran Korucu aslında parayla istesen denk gelmez ama ne o öyle adak gibi dedik :) 06 KKN 33 ü seçtim sonra dedik ollum bunada kokona derler diye vazgeçtik. Baktık 06 VMV 33 var atladık sabahın köründe gittik plakayı aldık :) ha tamam bir anlamı yok ama harfler çok simetrik duruyor ya :)