Arabanızı Biryere Park Edipte Dönüşte BuLamadığınız oLdu mu ?

elze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün Sincan'a Gitmiştim DayımLara. Çarşıya Kuzene Ayakkabı aLmak İçin İndik.Nakit Param oLmadığı İçin Arabayı Otoparka kOymayıp yoL Kenarına Bıraktım ve Çarşıya Girdim.15 Dk. Sonra Arabaya bakmak için geLdiğimde Aracımın Yerinde oLmadığını Gördüm :( poLisLer Aracı ÇekmişLer. 45 miLyOn Vermek Zorunda kaLdım Aracı CektikLEri Yerden Cıkarmak İçin. ÖnemLi oLan Para DeğiL ama Aracı Kamyona yukLerken CizdiLermi Diye MerakLa Sağını soLunu inCeLemeye baSLadım OradakiLer AraLarında Aynen şöyLe kOnuşuyOrLardı - Adama Bak Aşıkmıdır Nedir arabaya :D

SANA HAK VERİYORUM. KENDİ MALLARI DEĞİL YA ARABALARA COK HOYRAT DAVRANIYORLAR BİZİM ARKADAŞIN ARABASINI CEKERKEN ARABANIN ARKA CAMURLUĞU SÜTMÜŞLER HİÇ BİRŞEY İSTAPLIYAMADI.
ADAMLARIN UMRUNDA BİLE DEĞİL

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bir keresinde izmir hiltonun otoparkında kaybettım arabayı, biz 2 nci otopark katına koymusuz ama arabayı 3 te arıyormusuz altını ustune getırdık araba yok, sonra aşagı ındık kuzu gıbı yatıyo, derin bir ohh cekmıstım :D

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
halamları almaya havaalanına gitmiştik.... halamları aldık ben eşyaları taşırken arabayı bulamadık.. arabayı parkettiğimiz yerin numarasını almayı unutmuşuz :D 1 saat aradık arabayı :D

Yine havaalanında;

Alman bi firmanın mümessilliğini yapıyoruz..yöneticileri geldiler fuar için türkiyeye..karşılama görevini bana verdiler..malum istanbul trafiği biraz geç kaldım..arabayı apartopar terminal önüne parkettim acemilik işte birazda heyecan..koştum içeri buldum adamları elimde şirketin ismi yazan kağıtla..3 kişi biri bayan çıktık dışarı oda nee araba yok..Eyvah eyvah gelde anlat tarzanca ingilizce adamlara..yarım saat ağaç oldular..Koca S80 üç beş kuruşada bırakmıyorlar arabayı..İğrenç bi durum..

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D
ehliyetleri yeni aldığımız dönem arkadaş bizi babasının arabasıyla gezdiriyo
kafeye oturalım dedik,ara sokakta otoparkın karşısında süper bi yere park ettik arabayı, sonra dedik gidip bişeyler yiyelim,yürüyüş mesafesi yer ama havamız olcak ya arabayla gitçez :D
arabaya doğru giderken arkadaş araba yok dedi sonda diğer 3 kişiden sırayla has.... sesi yükseldi :D
otoparkçılar ihbar etmiş çekmişler arabayı tabana kuvvet şehrin öbür ucuna gidip arabayı almıştık iyi de ceza ödemiştik

Emre-G

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bigün balkonda oturuyoruz ailecek..Araba hemen gözümüzün önünde 3 kat aşşada..o zamanlar mazda wardı babamda..98 yılı falandı sanırım..Aşşa bi indim araba yok..Sokağın sonuna doğru gittim araba darmadaan olmuş duruyo öyle..Belliki hırsız girmiş..Ruhsat falan arabanın tawanında duruyodu dışarda..Torpido felaket..Direksiyonu zorlamış kilitliydi..Sinyal kolları kırık..İşin enteresan tarafı o herif aşşada onları yaparken biz nasıl görmedik:S Kötüydü..

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Birgün yine her zaman park ettiğim yere park ettim. İşlerimi bitirdim geldim ,araba yok az ileride ekip arabası .Mememura sordum biz çektik dedi neye göre deyince araçta baş komser oturuyor git onunla konuş dedi . Gittim neye göre diye çektiklerini sorunca park yapma yasağı diye cevapladı , Yol boyunca olmadığını söyledim araçtan indi bereber 15 metere geriye yürüdük Akasya ağaçları dalları arasından banna elleri ile araladığı levhayı gösteriyor.El insaf dedim .Gelseninle şimdi yerleri değişelimde ona göre karar ver deyince Şöyle bir düşündü Haklısın dedi. Sonucu sorunca Araçları çekildiği yere telsiz ile talimat verdi gereken kolaylık sağlansın diye. Almaya gittiğimde ceza ve park ücrerti iptal edildi Sadece çekicinin parasının iskontalı ödedim fatura kesildiğinden dolayı.

mf.savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Temmuz ayında Hakkari' den Ankara' ya tayin oldum Büyük şehire alışmak zor tabi Arabayı Kızılay' da Mine mağazasının önüne parkettim Hanımla birşeyler bakıp hemen çıkacaktık Tabi öyle büyük mağazayı görünce çıkamadık 20 dakika sonra geldim arabanın yerinde yeller esiyo İnşallah çekilmiştir diye polise sordum Gülveren Otoparkı' na çektik 15 dakika önce dedi İnsaf yani 5 dakika kalamamış yerinde Alışıyorum büyük şehrin kurallarına..

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
küçük şehirin arabaları akıllıdır kodugun yerde durur sen gelene kadar:):):D:D:D

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sinir bozucu hakketen, o insanların da seni yadırgaması aptallık bence , mesela ben anahtarı alan otopartlara part etmiyorum arabamı . otomobil bir tutkudur bunun farkında olmayanlar var :D

bende kesinlikle vermiyorum. Ayrıca çok dikkat ediyorum bu konuda güvenli bir yere park edip geriye kalan mesafeyi yürümeyi yeğliyorum.

ssahin

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arabam hiç çekilmedi inşallahta çekilmez.Gayrettepe'de çok üzüldüğüm bir olaya tanık olmuştum:Arabamın içinde oturuyorum,işten çıkacak alıp eve gideceğim o sırada çekici geldi ve yolun karşısındaki bir Mondeo'nun yanında durdu.Araba kaldırıma yakın olduğu için kancaları takamadılar ve kaldırıma uzak tarafa takıp yaklaşık yarım metre aracı kaldırımın uzağına çektiler.Sonra diğer tarafa da kancaları taktılar.Bu arada kancaları tutan demirde arabanın tavanına vurdu.Sonra arabayı alıp götürdüler.Bir an benim arabama da bunu yaptıklarını da düşündüm sinir oldum.