arabamı satıyorum

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: arabamı satıyorum

aracın maşallahı var niye satıyorsunuz aracınızı bu sıralar formdan cok satan var aracını neden ?:)baska markayamı terfi var acaba :)

wwanted

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aslında araba satılacak zaman diğilde yatırım amaçlı satıcam ben

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wwanted link' Alıntı:
aslında araba satılacak zaman diğilde yatırım amaçlı satıcam ben

Araba almak zorunda kalabileceğinizi de düşünün bence.

2. el   ucuz bir şey almayı bile düşünüyorsanız yaklaşık 6 ay boyunca 17.000 TL civarında araç aramış biri olarak şok olacağınızı şimdiden söyleyeyim. Aciliyeti olmadığı halde bezdik araç aramaktan. NE arabalara ne fiyatlar istiyorlar anlatamam, içinden indikten sonra üstümüzü başımızı silkelediğimiz araçlar oldu. Utanmadan satılığa çıkarmışlar bir de dünyanın parasını istiyorlar. Zooorla bir GOLF IV bulduk, üçe beşe bakmadan anlaştık, aldık gitti.

Elbette işinize karışmak hiçbirimizin haddine değil ama fiyatlar yükseldi diye satmayın aracınızı. 2. elde ne araçlara ne fiyatlar istiyorlar şaşırır kalırsınız.

Sadece hatırlatmak istedim.

wwanted

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

şuan piyasanın çok kötü olduğunun farkındayım ancak bu ay kasko-sigorta-bakım-vergi hepsi üst üste gelince biraz sinir yaptı bende yatırım amaçlı bişiler yapmaya çalışıcam hayırlısı artık teşekkür ediyorum

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız çok güzel. Umarım değerinde satabilirsiniz.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evil_Chamaillerie
REC link' Alıntı:
Araba almak zorunda kalabileceğinizi de düşünün bence.

2. el   ucuz bir şey almayı bile düşünüyorsanız yaklaşık 6 ay boyunca 17.000 TL civarında araç aramış biri olarak şok olacağınızı şimdiden söyleyeyim. Aciliyeti olmadığı halde bezdik araç aramaktan. NE arabalara ne fiyatlar istiyorlar anlatamam, içinden indikten sonra üstümüzü başımızı silkelediğimiz araçlar oldu. Utanmadan satılığa çıkarmışlar bir de dünyanın parasını istiyorlar. Zooorla bir GOLF IV bulduk, üçe beşe bakmadan anlaştık, aldık gitti.

Elbette işinize karışmak hiçbirimizin haddine değil ama fiyatlar yükseldi diye satmayın aracınızı. 2. elde ne araçlara ne fiyatlar istiyorlar şaşırır kalırsınız.

Sadece hatırlatmak istedim.

Recai cok guzel bir anlatim olmus