Arabamı istiyorlar

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erim aklımımı okuyorsun benım ıstedıgım arac bunun ta kendısı ben opelden vectradan baskasına bınmem dıyorum ama skoda seat vw cıtroen de hıc yabana atılacak araclar degıl

Abi inan ki 18 bin ytl'ye kadar alınabilecek en klas araç Vectra B dir. Ben 1.6 'cı olduğum için sana 1.6 Vectra B'nin en dolusu 2001 elegance'ı öneririm ki linkteki araç bej döşeme , cd çalar (cdr500),djital klima olsun 2001 elegance'larda standarttır. Ben olsam bunu tercih ederdim.

2.0 istersen 2001 CDX bakabilirsin, 1.6 Elegance'a göre artısı xenon ve TC'dir.

Ben vectra derim; tabi son karar senin.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c4 benzınlı bakabılırsınız.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bülent hayırlı olsun şimdiden doğru karar vereceğine eminim..km çok yüksek ama yinede düşün sen opellerde sorun bir başladımı arkası kesilmiyor

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bence de sat abi 230bin daha sonra elden çıkarmak istediğinde alıcı bulunmaz, galeri de km si çok diye fiyatını vermez, hazır fırsat sat gitsin, bi kaç ay en kötü arabasız idare edersin para da az biraz toplarsın 18 e de ilandaki elegance vectrayı çaktınmı süper olur...

yigitbaran06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 Model aracınızı satıp model yükseltmek daha mantıklı geliyor. Astra G kasa ve Vectra B1 2000 model ve üzeri düşünülebilir.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Linkteki araba iyi görünüyor.

o araba bi 6 aydır satılık ben inanmıyorum temiz olduğuna o kadar temiz tatlı bi araba olsa 3300 kisi bakmıs biri alırdı kesinlikle

gelelim arabana sat enazından 2000-2001 vectra b al yada uygun bulursan c
bende vectracıyım ara sıra baska arabalar kullanıyorum kesinlikle aracının segmentini düsürme derim baska marka alsan bile