arabama çarptılar

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün akşam evimin önünde kırmızı ışıklarda beklerken önümdeki araç manevra yaparak ers yöne dönmek istedi tabi geri geri gelirken arabama sol çamurluktan bindirdi araçtan indim adam abi özür dilerim diyordu öyle kızdım ki sağa çek bekle dedim arabada eşime bakarken hamile 10 günü kaldı adam kaçtı giti tabi polis çağırdık şikayetci oldum ama bundan sonra nasıl bir işlem yapılır bilmiyorum küçük bir kaza ama adam kaçıp gitti. dünada böylesi insanların var olması gerçekten beni üzdü.insallah sizler böyle üzücü olaylarla karsılaşmazsınız iyi forumlar

erenilter

Webeffect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
plakası varsa belki bişeyler yapilir.. tam bilemiyorum

ama yoksa. dilekçe yazıp kaskonuza veriyorsunuz kaskonuz karşılıyor.. tabi indirim varsa kaskoda o düşüyor :S

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsun plakasını almışınızdır umarım gerçi bizede ona benzer birşey oldu adam kaçtı gitti plaka başka birşehire kayıtlı olduğu için adres bilgilerine ulaşamadı polis!!! kasko yüzde 50 bizi suçlu bulmuş yüzde 50 karşı tarafı.

mayday

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun eğer kaskonuz varsa üzülmenize gerek yok.Onlar herşeyi hallederler ama bu gibi durumlarda süreç nasıl işliyor bilmiyorum.

erenilter

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar tabiki plakayı aldım benim bacanak alanyada polis ona sorgulatım istanbulda bir adamın üzerine kayıtlı adamın tel nosunuda söyledi bakalım adamı yarın arayacağım ne cıkar ama büyük ihtimal arabayı satmıştır ama ne olur bilemem bundan sonrası iş poliste bakalım zaman ne gösterir

prens2381

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence sen adamla muhattab bile olma..! çarpanın muhtemelen ehileyeti yoktur yada el konulmuştur yada sigortasızdır. gelen trafik ekiplerine plakasını verdiysen ve ona göre tatanak tutulduysa hem karşıdakinin evine ceza gider hemde sigortasından faydalanma imkanın doğar..!

Efendy-Astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Büyük geçmiş olsunnn . Böyle insanlar ne yazıkkı var ama kasko varsa sorun yok demektir ,)

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
söyle birsey de ben söyleyim eger kasko hallederse hiç carpanı aramayın belkide parası yoktu ondan kacmıstır durumu nasıl bilemeyiz tabide hani ufak tefekse yinede siz bilirsiniz tabii gecmiş osun

Bülent5834

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence uğraşmaya bile değmez.
ufak bir şey ise kaskoyu bozmadan 5-100 tl verip kaportacılarda bile yaptırabilirsiniz.
veya autoking firması var ise hasar ufak ise kasko delinmeden yapıyorlar.

rehaizmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun