arabam kapılardan su alıyor acil yardım

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bak ne buldum? adam hapörleri iyice silikonlamış folyeyide
10.jpg

sad-x

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yakın zamanda cam krikosunu sağlamlaştırmıştım. aradaki bu naylon yalan olmuştu. döşemeyi söküp naylon uygulaması yapmalı mıyım?

Sagaris

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bak ne buldum? adam hapörleri iyice silikonlamış folyeyide
10.jpg

Resim için teşekkür ederim bu mesajı görürce heyecan yaptım bir usta bulup fotoyu gösterdim buna benzer bir uygulama yaptı silikonla değil ama sonra çıkarması sorun olur diye ama sorun çözülmedi yine su aldı
sorunu çözdüm ama orjinal hoparlörlerini taktırdım su olayı bitti su camdan girince hoparlöre düşüyor ve haznesinde birikiyor biriken su sonra içeri :mad:
giriyor Ama anlamadığım konu şu opelin kendi servisi bile çözemedi olayı burda sizler çözdünüz Herkese teşekkür ederim
Aslında anlamadığım başka konu şu ben orjinal kolonları ikinci el aldım taktırdığım yerden ama adam bunu başka bir arabadan sökmüş o arabaya su girmiyormu ki adama sordum bunun koruması var şuyu var falan dedi onun yerine taktığı hoparlör nasıl ki neyse

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben bir hoparlör görmüştüm, hoparlörün arka kısmında, mıknatıs kısmına monteli yarım daire (şemsiye gibi) şeklinde plastik bir koruyucu vardı. Demek ki bu koruyucu yukarıdan damlayan su içinmiş ;)

m51ceylan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Aynı sorun benimde başıma geldi.Kendi inceleme sonucum sonradan takılan hoparlör üzerine tahliye suyunun damlaması. Su hoparlör üzerine damlayıp hoparlör üzerinden içeri sızdırıyor yapman gereken hoparlörün orijinal olanını takman veya bir poşet yardımıyla arkasını kapatman gerekir. sorun gider ustalara boşuna götürme bulamazlar.
Orijinal hoparlörde su koruması vardır üzerine damlayan suyu içeri vermez ve tahliye kanalına gönderir.

Ekli dosyalar

• DSC_909914340205661.JPG
    DSC_909914340205661.JPG
    54 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

gulnare

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Benimde ön iki kapıda aynı sorun var. Hoparlör değişmedi ama sorunu anlayanda olmadı. İçeride galiba bu yüzden aşırı buhar oluyor.