Arabam çalışmıyor...

gökhan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar pompayi soktum 12 volt elektrik verdim calisiyor bi kaba su koydum icine koydum pompayi yukari bolumden suyu basiyor geri taktim onu elemis oldum kismen... pompa rolesine baktim 2 adet mor renkli role actim icini birsey goremedim tirnaklarini kazidim tekrar taktim lakin gene calismadi baska ihtimal neler kaliyor acaba lutfen yardim edin... birde bu aracin krank devir sensoru ne tarafta sokup onu temizlesem veya tirnaklarina ne baksam

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pompanın yukarı doğru su basması doğru çalıştığı anlamına gelmiyor.Motor çalışır fakat basıncı düşükse yine arabayı çalıştırmaz. Benim başıma geldi oradan biliyorum.Pompa yan sanayi pompa ise düşük basınç vermesi muhtemel.Bence tekrar kontrol edin.

opelgt94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ustten gorme ihtimali sokulme ihtimali yokmu acaba ille ustaya gidecek sanirim aracim :(

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

opelgt94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yukari dogru su basma olayi soyle ustte benzin hortumunun geldi delikten su cikiyor yani o giris aracin motoruna giden hortumun girdigi giris ve markasi bosh ilk defa sokuluyor bu daha once degisim olmamis hic izlenimim kadariyla

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

opelgt94

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cok sukur sorun halloldu pazar gunu sokup taktigim yakit pompasi arzali cikti Allah a sukurki motorum ipil ipil zararsiz ziyansiz cikti buda bir tercube ve ders oldu

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi