Arabam A'dan Z'ye elden geçiyor[Adım adım fotoğraflı]

bahadirvarol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah tamamını erdirsin merak ettim güzel bişey olcak galiba

Amin, Olacak kardeşim olacak:) Hele bi çıksın boyadan:)

deri döşeme de sıkıntı çekebilirsin.döşemecilerdeki deriler sıcakta sırtını sırılsıklam ter yapabilir yazın.arabanın orjinal döşemesine yakın bir kumaş yada illa deri olsun dersen de kenar kısımlarını deri vücudun denk geldiği oturma kısımlarını süet yaptırabilirsin.
örneğin;
Maserati+GranTurismo+S+Limited+Edition+2.jpg

söktürmüşken taban halısı ve tavan döşemesini kontrol ettir.kolay gelsin.

Dostum bak bunu akıl edememiştim teşekkür ederim başta.
Açıkcası deri benide şüpheye düşürüyordu bir kaç arkadaş da bunu söyledi bana ama senin dediğin gibi bir fikir aklıma hiç gelmemişti ellerine fikrine klavyene sağlık. yarın bir koltukçuya gidip danışayım bunu :)
Sağolasın

MURAT_BG_91

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayirlisi olsun insallah sonunda istediginiz gibi olur :)

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amin, Olacak kardeşim olacak:) Hele bi çıksın boyadan:)

Dostum bak bunu akıl edememiştim teşekkür ederim başta.
Açıkcası deri benide şüpheye düşürüyordu bir kaç arkadaş da bunu söyledi bana ama senin dediğin gibi bir fikir aklıma hiç gelmemişti ellerine fikrine klavyene sağlık. yarın bir koltukçuya gidip danışayım bunu :)
Sağolasın

rica ederim dostum.kesinlikle sonradan yapılan deri döşemeden memnun kalmayacağını söyleyebilirim.kışın soğuk yazın sıcak her mevsimin eziyetini çektirir mazallah.kapı döşemeleri sökülmüşken hoparlörleri ve tesisata da bir el at.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun çok güzel olacak gibi ama benden bir tavsiye spoileri geri takmayın %100 orj olsun çok daha değerli olur

bahadirvarol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
rica ederim dostum.kesinlikle sonradan yapılan deri döşemeden memnun kalmayacağını söyleyebilirim.kışın soğuk yazın sıcak her mevsimin eziyetini çektirir mazallah.kapı döşemeleri sökülmüşken hoparlörleri ve tesisata da bir el at.

Evet dostum ona da el attıracağım ses sistemi çok önemli benim için ama bi kaç konuda kararsızım
Arka da bulunan 2 hopalörün ortasını deldirip güzel büyük bir hopörleri koyayım mı acaba?
Teşekkürederim dostum

hayırlı olsun çok güzel olacak gibi ama benden bir tavsiye spoileri geri takmayın %100 orj olsun çok daha değerli olur
Valla dostum sağolasın fakat bilmiyorum spoiler çok hoşumagidiyor ama bilmiyorum..

BOYALI FOTOĞRAFLAR EKLENMİŞTİR. YORUMLARINIZI BEKLİYORUM:)

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boya güzel olmuş.jantları orjinal GLS jantı takmayı düşünüyormuysun?

ses sistemi senin kendi zevkine kalmış.arka canım ön kısma kalın bir mdf kestirip gönlünce döşeyebilirsin.

birkaç örnek ;
DSC00232.jpg

19(Poliyesterli%20Fiberli%20%20Ford%20%20Focus%20Arka%20Cam%20%20MDF'si%20(Akustikli)%20(6)).JPG

bu işleri kapı döşemeleri sökülünce yaparsan tüm hoparlörleri yenileyip güzel bir akustik sese ulaşabilirsin tabii 4 kanallı bir amfi de şart ;)

bahadirvarol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boya güzel olmuş.jantları orjinal GLS jantı takmayı düşünüyormuysun?

ses sistemi senin kendi zevkine kalmış.arka canım ön kısma kalın bir mdf kestirip gönlünce döşeyebilirsin.

birkaç örnek ;
DSC00232.jpg

19(Poliyesterli%20Fiberli%20%20Ford%20%20Focus%20Arka%20Cam%20%20MDF'si%20(Akustikli)%20(6)).JPG

bu işleri kapı döşemeleri sökülünce yaparsan tüm hoparlörleri yenileyip güzel bir akustik sese ulaşabilirsin tabii 4 kanallı bir amfi de şart ;)

Sağolasın dostum aynen bendebuna benzer birşey arıyordum :) aynı arkadaki tabanı deldircem üstüne yapsam olmaz mı acaba?

aventador

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun.Güle güle binin inşallah...

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun.Güle güle binin inşallah...

arkadaki parçayı kestirsen de olur ama o parça ince sesi titreşim yaparak bozabilir.çok pahalı birşey değil biraz kalın bir mdf kesip hoparlörleri oturtup üzerini halı ile kaplıyorlar.orjinalinden daha orjinal duruyor.ama tercih senin benimki sadece öneri.bu şekilde araç toplama işlerine bayılırım:).tıkandığın yerde sorabilirsin her türlü yardımcı olurum.

onur_vectra_a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maşallah. Son halini çok merak ediyorum. Jant olarak gt jantları çok yakışır bence bu renge :)