Arabam A'dan Z'ye elden geçiyor[Adım adım fotoğraflı]

bahadirvarol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim bildiğim astar komple atılır :) arabanın bazı yerleri hala astarsız :) Abim 2 broadwaydan bir araba yaptı. astarını ben atmıştım çok zevkliydi :) boyayı elletmediler damlatırım diye :) araba toplamak gerçekten çok zevkli bir iş... :)

Gittiğimde atmaya devam ediyorlardı dostum :)
Evet zevkli iş gerçekten.. :) Bilseydik sana attırırdık astarı dostum:)

@mucizepoz
teşekkür ederim dostum..

aesimsek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
komple derken? iç döşemeler falan komple sökülecek mi? yoksa boyayı mı kastetmiştiniz? hazır eliniz değmişken her yerine bi el atın derim :cool:

bahadirvarol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
komple derken? iç döşemeler falan komple sökülecek mi? yoksa boyayı mı kastetmiştiniz? hazır eliniz değmişken her yerine bi el atın derim :cool:

komple evet iç döşemeleri söktük. koltukları deri düşünüyorum sağ ve sol kol dayamalarını da söktüm şuanda koltukçuda güzel birşey düşünüyorum :)
Teşekkürederim tavsiyelerin için dostum :)

THE6937

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madem ki bu araca bineceksin ve bu kadar masraf ediyorsun keşke mat kaplama yaptırsaydın aracı kendi renginde.. gerçi boyatmak kaplamaya göre fiyat olarak daha makul olabilir ama deri döşeme falan da yaptırıyorsun ya hani kaplama da yaptırsaydın bi de güzel bi jant ile olayı noktalasan ileriye doğru ayrıntıları da ekstradan ufak ufak modlayarak çok güzel bi vectra elde ederdin dostum.. hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah ağız tadıyla binersin aracına ;)

bahadirvarol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
madem ki bu araca bineceksin ve bu kadar masraf ediyorsun keşke mat kaplama yaptırsaydın aracı kendi renginde.. gerçi boyatmak kaplamaya göre fiyat olarak daha makul olabilir ama deri döşeme falan da yaptırıyorsun ya hani kaplama da yaptırsaydın bi de güzel bi jant ile olayı noktalasan ileriye doğru ayrıntıları da ekstradan ufak ufak modlayarak çok güzel bi vectra elde ederdin dostum.. hadi bakalım hayırlısı olsun inşallah ağız tadıyla binersin aracına ;)

açıkcası kaplamayı düşünmedim değil ama boya daha makbul geldi dostum.
jantım hoşuma gidiyor ama toz boya düşünmüyor değilim açıkcası.
inşallah şu boyadan çıksın hayırlısıylada onun ardından yapacağız güzel şeyler :):)

THE6937

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkcası kaplamayı düşünmedim değil ama boya daha makbul geldi dostum.
jantım hoşuma gidiyor ama toz boya düşünmüyor değilim açıkcası.
inşallah şu boyadan çıksın hayırlısıylada onun ardından yapacağız güzel şeyler :):)

jantlar güzelmiş araba biraz bakım istediğinden jantlara hiç dikkat etmemişim yorum yaparken kusura bakma :)

inşallah inşallah hadi hayırlısı..

OnUr_SofiA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astarlı fotoya bakıyorumda beyazda çok yakışıyor bu vectralara. Sedefli beyaz olarak canlandırdım gözümde arabayı. Abartı dururmuydu yoksa ayrı bir hava katarmıydı kararsız kaldım?

bahadirvarol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jantlar güzelmiş araba biraz bakım istediğinden jantlara hiç dikkat etmemişim yorum yaparken kusura bakma :)

inşallah inşallah hadi hayırlısı..

Canın sağolsun ne kusuru : )
Sağol dostum:)

Astarlı fotoya bakıyorumda beyazda çok yakışıyor bu vectralara. Sedefli beyaz olarak canlandırdım gözümde arabayı. Abartı dururmuydu yoksa ayrı bir hava katarmıydı kararsız kaldım?

Vallahi benimde hoşuma gitti ula dedim yoksa astarlı astarlı mı dolaşsam :D
Ama tabi orjinal renk dedik başta orjinal olsun artık :D

loopus_0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah tamamını erdirsin merak ettim güzel bişey olcak galiba

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deri döşeme de sıkıntı çekebilirsin.döşemecilerdeki deriler sıcakta sırtını sırılsıklam ter yapabilir yazın.arabanın orjinal döşemesine yakın bir kumaş yada illa deri olsun dersen de kenar kısımlarını deri vücudun denk geldiği oturma kısımlarını süet yaptırabilirsin.
örneğin;
Maserati+GranTurismo+S+Limited+Edition+2.jpg

söktürmüşken taban halısı ve tavan döşemesini kontrol ettir.kolay gelsin.