Arabada Müzik Dinlemeyide Zehir Ettiler Sonunda!

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARkadaşlar bence diğer bir yönüne bakalım olayın.Daha çok büyük şehirlerde rastlanan ve modifiyeyi araç güzelleştirme değil de, araçta serserilik yapma olayı sanan bazı serseri tipler vardır.Son ses müzik açarlar kar yağsa camı kapatmazlar yollarda abuk sabuk hareketler yapar hatta kazaya sebebiyet verip kaçarlar.Objektf olmak gerekirse, o tipler genelde polisi gördüğü yerde kaçmak için mutlaka bir ara sokak bulur veya kovalamaca oynarlar.Bu nedenle biraz cam flimi biraz ses braz da dış görünüşte uygulama polislerde ister istemez şüpheli yargısı uyandırıyor.Fakat şüpheli demek asla suçlu demek değildir.Bu nedenle arada böyle kelime oyunlarıyla sıkıştırırlar.Fakat yok mu evet kötü niyetli polis memurları da malesef çıkabiliyor.Herkesin başına gelebiliyor desem yalan olmaz sanırım.Saygılarımla :)

AvO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım polis senin aracında tesisat woofer olduğunu nerden bilicek eğer bir yerde dımtıs dımtıs gezmediysen yani adam müneccim değilse bilemez.. sana gıcık olsa bir çok başka şey bulur müziği bahane etmez kusura bakmada senin anlatmadığın bir şeyler var bence polis müneccim değilya senin arabanda tesisaat olduğunu bilicek seninde içinde bangır bangır gezdiğini tahmin edicek.. öyle bir polis varsa zaten polislik yapmasın falcılığa başlasın paraya para demez.

Anlatamadım sanırım zaten bana komik gelen ve konu açmama neden olan olay müziğe takması.Çünkü ben bu yazdığım tüm olaylar gerçekleşirken müziğin sesini hiç kısmadım.Polisle diyalog halindeyken hoparlörler vs. açık fakat subwofer vs.en baştan beri kapalıydı.Zaten müziğin sesine atıfta bulunduktan sonra benim cevabım üzerine bu seferde bagajı açtırdı.Ha unutmadan açıkcası bazı araçlarda tesisat olup olmadığını tahmin etmek o kadar zor değil bana göre.Yani illa onların çalışmasına gerek yok bende çoğu zaman bir araca baktığımda eğer bu adam bu teyibi kullanıyor arabasına bu kadar şey yaptıysa (jant.vs.) en azından arkayada 100 150 liralık bir bass koymuştur diye tahmin yürütebiliyorum :D Uzun lafın kısası başıma böyle komik bir olay geldi ama araştırınca bu tesisat sistemlerinin araçta bulunması dahi sanırım yasakmış.Ha bu şekilde 4 cam açık bangır bangır gezenlere dürüstçe yazılan her cezayı sonuna kadar desteklerim.Çünkü yine Ankara'lı arkadaşlarım bilirler apaçi vari arkadaşlar malesef çok fazla çoğaldı :S Otobüsdeyken,arabadayken neredeyse onların müziğini dinlemek zorunda bırakılıyoruz buna herkez gibi bende karşıyım.Bunun cezai işleminin olduğunu başımdan geçen bu olayla öğrenmiş oldum.Biraz şaşırsamda sevindiğimide söyleyebilirim.Çünkü polis sizi çevirdiğinde yüksek ses ile ilerliyorsanız hem ceza kesip hem 10 ceza puanı yiyorsunuz.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bızdede tesısat var yuksek sesle dınlemeyorum bıle kafamı agrıtıyor bazı tıpler var cıpstık cıpstık gecenın 3 onu trafıkten men ettsın ya o polısın elını operım kımse kımseyı rahatsız edemez ya gecenın 3 ben rahatsız oluyorum mısal

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Anlatamadım sanırım zaten bana komik gelen ve konu açmama neden olan olay müziğe takması.Çünkü ben bu yazdığım tüm olaylar gerçekleşirken müziğin sesini hiç kısmadım.Polisle diyalog halindeyken hoparlörler vs. açık fakat subwofer vs.en baştan beri kapalıydı.Zaten müziğin sesine atıfta bulunduktan sonra benim cevabım üzerine bu seferde bagajı açtırdı.Ha unutmadan açıkcası bazı araçlarda tesisat olup olmadığını tahmin etmek o kadar zor değil bana göre.Yani illa onların çalışmasına gerek yok bende çoğu zaman bir araca baktığımda eğer bu adam bu teyibi kullanıyor arabasına bu kadar şey yaptıysa (jant.vs.) en azından arkayada 100 150 liralık bir bass koymuştur diye tahmin yürütebiliyorum :D Uzun lafın kısası başıma böyle komik bir olay geldi ama araştırınca bu tesisat sistemlerinin araçta bulunması dahi sanırım yasakmış.Ha bu şekilde 4 cam açık bangır bangır gezenlere dürüstçe yazılan her cezayı sonuna kadar desteklerim.Çünkü yine Ankara'lı arkadaşlarım bilirler apaçi vari arkadaşlar malesef çok fazla çoğaldı :S Otobüsdeyken,arabadayken neredeyse onların müziğini dinlemek zorunda bırakılıyoruz buna herkez gibi bende karşıyım.Bunun cezai işleminin olduğunu başımdan geçen bu olayla öğrenmiş oldum.Biraz şaşırsamda sevindiğimide söyleyebilirim.Çünkü polis sizi çevirdiğinde yüksek ses ile ilerliyorsanız hem ceza kesip hem 10 ceza puanı yiyorsunuz.

sıkma canını boş ver geçmiş olsun..

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ankara'dayken benim en hoşuma giden apaçi tipi: Cinnah, Hoşdere, 7. Cadde gibi yerlerde apaçilerin buz gibi havada 4 camı açıp, zayıf bir tesisat eşliğinde yüksek sesle Ankara oyun havaları dinleyenler.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
bu arada gecmış olsun