Arabada Alman Mi-japon Mu-fransiz Mi-yerli Mi Buyrun Hep Beraber Oylayalim

BHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olayı mercedes audi tartışma boyutuna çekmek istemem ama genel olarak hem satışlarda, hem de sorunsuz kullanım, motor mühendisliği vs konusunda audi mercedes ten önde, hatta bmw de mercedes den önde durumda, bu sadece benim fikrim deil almanlarda bu yönde düşünceye sahip. Mercedes bi çok problemli araç çıkardı maalesef son 10yılda özellikle Bi önceki kasa E-serisinde çok şansızlıklar yaşandı yine bi önceki kasa c- serisi de çok başaarılı deildi. Audi de cls amg gibi model yok dersen mercedes de de s3 gibi bi model yok. Sadece tek bi örnek üzerinden tartışmak mantıklı deil kaldı ki ben her zman rs4 ve rs6 yı her türlü amg modellerine tercih ederim. Bmw un m serileri de bence amg lerin ilerisinde bi tek yenii c63 amg başarılı bi otomobil benim gözümde. Mercedes in büyüklüğünü ya da imajını zaten tartışmaya gerek yok.

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son 20 yılda amerikanlar öldü demek haksızlık olur.Magnum' dan Camaro 'sundan Escalade' sine STS inden Yukon' una kadar yıllar sonra da şarap misali değerlenecek üretimler hep var.Sonuçta bende Alman aracına biniyorum ve Alman araçları kalitesiz demiyorum.Ama şu gerçekki hem karakter hemde dayanıklılık açısından Amerikan her zaman başkadır.
Audi konusunda ise katılıyorum.Bir zamana kadar sadece bilenin bindiği ve Türkiye'de geç yükselmiş bir marka.Tertemiz bir Audi80/ B4 kasayı bile birçok daha yeni bmw ile kıyaslamam bile.Heleki quattro olursa..Kaldıki yeni rs leri söylemeye gerek yok.

eren80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor açısından japon derim ne kadar japoncuda olsam alman diyorum çünkü onlar üstün alman teknolojisi ile üretiliyorki zaten arabalar kendini kanıtlamış sınıfının en iyi arabaları...

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor japon kasa alman :D

o zaman en sağlamını elde etmek için iki arac alacaz bir alman birde japon
japon olan aracın motoru iyi deniliyor sökecez motoru alman araca yerleştirecez boylece hem motor hem aksam birinci sınıf olmuş olur
bu alman japon karışımı aracada merto adını koyarız mercedeste "mer"toyotadan "to" oldu sana merto hem motor sağlam hem aksam gerci araba biraz melez oldu ama en iyisi bu oldu galiba :D :D :D

eren80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman en sağlamını elde etmek için iki arac alacaz bir alman birde japon
japon olan aracın motoru iyi deniliyor sökecez motoru alman araca yerleştirecez boylece hem motor hem aksam birinci sınıf olmuş olur
bu alman japon karışımı aracada merto adını koyarız mercedeste "mer"toyotadan "to" oldu sana merto hem motor sağlam hem aksam gerci araba biraz melez oldu ama en iyisi bu oldu galiba :D :D :D

en doğru işte bu olur gel gelelim bunlar nasıl birleşecek...

murti2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ilk aracım toyota corolla,ikinci aracım hyundai accent,üçüncüsü de hyundai accent ti babamda ve çevremde de renault var tabi dördüncü aracımda opel vectra hiçbiri dördüncü aracımı yani opel vectrayı tutmaz,her yönüyle Alman aracını tavsiye ederim.

kgb2041

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
almanlar yapıyo be kardeşimm :) ama bir dahaki arabam volvo olur,isveç yapımı :) şahsen bayılıyorum volvo S40 a

cengiz29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
KONUYU BIRAZ INCELEDIM SANIYORSAM COGUNLUK ALMAN DIYOR FAKAT BENDE NEDEN ALMAN SORUSUNA ACIKLIK GETIRECEM,ADAMLAR DUNYA SAVASTAN CIKINCA KAPILARI KAPATTILAR DISARIYA,NE OLDUYSA O DONEMDE OLDU SANIYORUM:banned: