Arabada Alman Mi-japon Mu-fransiz Mi-yerli Mi Buyrun Hep Beraber Oylayalim

turgutoprak

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
japon diyorum başkada bişey demiyorum

vectra278

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konfor güvenlik alman
güç hız japon
ölümle kalımın arasındaki ince çizgide yerli:D:D:D

ersincura

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence ülkelere göre arabaları sınıflandırmak yanlıs bi kavram olmus.Önemli olan markadır.hatta markaların bile segmentlerine gore kalitesi değişmekte
sonucta bi bentley marka aracın konforu hic bir modelle karsılastırılmaz pek bilinmez ama amerikan marka lexus marka arablarında elektronik sistemi cok iyidir..He su olabilir almanyadaki markaların kalitesi diğer ülkelere göre iyidir denilebilir.Ben mesela ford dan nefret ediyorum ford alanlarada uzuluyorum hem işcilik olsun hem konfor olsun yalıtım olsun bes para etmez biaraba

farukcagsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence ülkelere göre arabaları sınıflandırmak yanlıs bi kavram olmus.Önemli olan markadır.hatta markaların bile segmentlerine gore kalitesi değişmekte
sonucta bi bentley marka aracın konforu hic bir modelle karsılastırılmaz pek bilinmez ama amerikan marka lexus marka arablarında elektronik sistemi cok iyidir..He su olabilir almanyadaki markaların kalitesi diğer ülkelere göre iyidir denilebilir.Ben mesela ford dan nefret ediyorum ford alanlarada uzuluyorum hem işcilik olsun hem konfor olsun yalıtım olsun bes para etmez biaraba

maybach var? (mercedes) bentley'le karsılastırılabilir. lexus japon sayılır toyota sonucta alman diyince genel manada bmw,audi,mercedes,volkwagen belli baslı konularda kendilerini kantılamıs ve dunyada yeniliklerin oncusu olmus markalar illaki segmentlere gore farklar olur ama her markanın aynı segmentteki araclarını kıyaslaya bilirsiniz tutup da a8 le c serisi kıyaslanmaz tabii ama a4 le kıyaslanır yada s classla m3 kıyaslanmaz ama 7,40 kıyaslanabilir vs. vs.

BHP

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alman arabaları her zman diğer rakiplerine göre sağlamlık, konfor gibi etkenlerde üstündür. Japonların motorları da iiidir. Ben her zman alman derim. amerikana gelince eskiden gayet iiilerdi ama son 20yılda tamamen bittiler öle ki bi son nesil amerikan arabasıyla son nesil almana binince arada dağlar kadar fak olduğunu rahatlıkla annayabilirsiniz. iç mekan malzemeleri, işçilik vs alakaları yok. Amerikalılar japon araçalrı sevio herhalde onlardan aldılar bu iç mekan şaheserliğini:D Bu yüzden dünyanın neresine giderseniz gidin mercedes mercedestir, bmw, bmw dir. Audi hele son 10yılda mercedes ve bmw yi yakalayıp geçmiş bi arabadır. Ben alman arabalarına rakip göremiyorum. Zaten bu sene içerisinde otomobil sektöründeki büyük krize rağmen alman araçları satışlarını artırmaya dewam ettiler. Bi tek opel krizden etkilendi o da gm sağ olsun.

farukcagsak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alman arabaları her zman diğer rakiplerine göre sağlamlık, konfor gibi etkenlerde üstündür. Japonların motorları da iiidir. Ben her zman alman derim. amerikana gelince eskiden gayet iiilerdi ama son 20yılda tamamen bittiler öle ki bi son nesil amerikan arabasıyla son nesil almana binince arada dağlar kadar fak olduğunu rahatlıkla annayabilirsiniz. iç mekan malzemeleri, işçilik vs alakaları yok. Amerikalılar japon araçalrı sevio herhalde onlardan aldılar bu iç mekan şaheserliğini:D Bu yüzden dünyanın neresine giderseniz gidin mercedes mercedestir, bmw, bmw dir. Audi hele son 10yılda mercedes ve bmw yi yakalayıp geçmiş bi arabadır. Ben alman arabalarına rakip göremiyorum. Zaten bu sene içerisinde otomobil sektöründeki büyük krize rağmen alman araçları satışlarını artırmaya dewam ettiler. Bi tek opel krizden etkilendi o da gm sağ olsun.

sözlerinizin tamamına katılmakla beraber audi'nin mercedes kalitesini yakalıyp gectigi konusu tartısmaya acık bi konudur mercedes'in hangi modeli ve donanımıyla audi'nin hangi model ve donanımını kıyasladıgınıza baglı bi konu bu malesef ki audi'de model ve donanım cesitliliği mercedesin cok gerisinde soyle bi dusunuyorum audi de "cls 63amg" gibi bi model yok artı dayanıklık konusu var ki bunun için biraz zaman tanımak lazım kimin ne kadar dayanıklı oldugunu gormek için ben mercedes dısında 1960 modellerden itibaren her modeli halen kullanılan baska model gormedim(tek tuk vardır olanlarda nostalji amaçlı suan andolu da 70 model 115ler oldukça insafsızca kullanılmasına ragmen hizmet vermeye devam ediyor kullanıcılarına 123ler 126lar ve daha digerleri).
audi nasıl? gercekten guzel araclar hiç bi lafım olamaz ama mercedes suan tum markaların kullandıgı benzinli motor dahil bi çok patent haklarını bunyesinde barındıram bir markadır.

Son düzenleme: