Araba zor çalışıyor

tolgahan66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu sorun bendede var evet enjektörlü araclar da gaza basmayın deniliyo ama ben aracımı sabah ilk çalıstırmam da cok rahat istop edip 10 dk. sonra ikinci çalıstırmam da mecburen pedalı bompalıyarak çalıstırıyorum nedenin bende bulamadım babam da 97 vectra cd var ona lpg yeni takıldı ama o araçta hic bir sorun yok açep nedir sebep yok sa araç boguluyomu??

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Yorum yapan herkese teşekkür ediyorum. Bu hafta servise gideceğim. Bakalım nolacak?

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Ya benimkide öel yapıyo ama bir havalr resmen buz hep eksilerde çalıştırıyorum bide aküde zyıf çalışmamazlık yapmıyor bide bende arabayı çalıştırasaya kadar motor arıza ışığı yakıyo(sarı lamba dimi motor şeklinde olan):D acaba bunu neden yapıyo:(

çalıştırınca söner zaten arıza lambası; bende de öyle ; eski arabamda da öyleydi...

98astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede Ayni Sorun Vardi Ama Benzin Deposunu çeyrek Ten Yukarida Tuttuğum Zaman çok Rahat çalişiyor Artik Bilgilerinize....

dekramcem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım sen bujilerine baktır ondan sonra olmazsa yakıt sistemi falan baktırırsın.

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bılgısayara baglat ıstersen belkı ordan cozebılrıısn yada sarj dınamosu tam sarj etmıyebılır yanı o yuzden akınun boltajı dusuk gelebılır calısırken bı akunu voltajınıı ölctur baklaım ne cıkıcak sorunu oylede cozebılırısn saygılar

kenan_67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam sana ilk önce servise gidip motor sogukken motorun tech 2 çihaza bahlanması degerleri bakılması lazım yapabilegi 2 madde var 1 cisi mator sıcaklık sensörü 2 benzin geridönüş valfi kacırıyor