Araba Almak İstiyorum Yardım Lütfen ( İlk Arabam )

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk arabam olucak sedan araclar hosuma gıtmıyor opel eskıden berı hıt markamdı 20/25 tl cıvarında bı arac baqıorum dızel almak ıstemıorum sesınden ve performans ıstyorum

http://www.sahibinden.com/79_000kmd...n_en_fulu-47WQQaXQQ16642616WQQpXQQdisplayitem

aklımda bu tarz bır arac var enjoy ıle arasında ne fark var performansı nasıl yakıt tuketımı ozellıkle yakıtı nasıl bılgı verırsenız cok sevınırım .

tesekkurler.

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı aracı kullanıyorum senin baktığında mercekli farda var bunu alıp xenon takarsan mükemml durur..araç model seçimin güzel km yapmıyacaksan benzinli almanda mantıklı ..dizel araçlara chip yaptırabilir (350-400 tl arası) benzinli kadar performanslı kullanabilirsin yalnız renk konusunda kötü bir seçim yapmışsın siyah yada gümüş gri bak..bide aracın fiyatı ucuz hakkten almadan önce yetkili bir seriste expertiz yaptır..kolay gelsin

bide üye arşivi bölümünde kendini tanıt birazdan sana mesajlar gelir zaten :)

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bulamadım üye arsıvını.

yok benım rengım demir mavisi füme tarzı olucak ama 2.el alıoruz sonucta artık temız ucuz hangısı denk gelırse :D . dizelden gelen ses benı mahfedio ayar oluorum 1.6 ortalama km kac tl yakıyor ?

birde enjoyla aralarındakı farklar neler enjoylar daha cok pıyasası var gıbı geldı bana

Erkan DOĞU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ana sayfaya tıkla açılan sayfadan bak başlıklara üye arşivi var ordan..

dizel sesini bende hiç sevmiyorum tır tır tırr bedava gitsin yine binmem benzinliye binerim

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten xenon var ki bunda temiz duruyor araç ama yine de expertiz raporu almak lazım

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel araç bulmuşsunuz. Temiz araca benziyor. Kazasız belası binin ama ben yineden dizel tercih edin derim.

Fastex1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1,3 cdti dıorsun sanırım ya hem 1.3 motor performans acısından dusunduruyor hemde dizel sesinden nefret edıyorum :S bu lınk te koydugum arac sadece bır ornekti son asamadayım son arastırmaları yapıp ılk buldugum temız aracı almak ıstıorum ılk arabam oldugu ıcınde uzulmekten korkuyorum o yuzden yardımlarınızı ıstedım :D

astra_metin

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanirim 1.6 kmde 300 350 lira yakiyor. kullanıma göre..
:good:

arabanın keyfi 3000-4000 devir aralığında kllanmayıncea çıkmıyor..yakıt sarfiyatıda..tam senin dediğin gibi..1 litre içinde kendimi kasıp motoru üzemem açıkçası