Antalya'dan Merhaba (2012 1.4T Sport Active Select+Still Paket+Sunroof Su mavi)

Doğuş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Merhaba,
Aranıza yeni katıldım. Oldukça faydalı bir forum arabamla ilgili bir çok şeyi burdan öğrendim ve daha da öğreneceğim sanırım.

İsmim Doğuş Antalyadayım. Kamuda çalışıyorum. Aracım daha 1.5 haftalık başlıktada belirttiğim üzere 2012 1.4T Sport Active Select + Still Paket + Sunrooflu su mavisi Astra J. Şimdilik üzerinde hiçbir oynama yok fakat gündüz farlarımı ve sislerimi beyaza çevirmek istiyorum. Farlarda oynama yapmayacağım umarım kötü bi görüntü oluşturmaz. Servisle konuştum yapabilir misiniz diye aracı getirin baktığımız zaman kesin bir cevap verebiliriz dediler enteresan bir durum.

Alırken VW Golf ile arasında kaldım en çok, fakat hem fiyat hem dizayn hem de konfor açısından benim için Astra bir adım öne çıktı. Sonuç olarak şuan bir Astra sahibiyim ve çok çok memnunum. Yakıt konusuna gelince hep şehir içinde yoğun trafik olduğu zamanlarda kullandım aracımı (işe gidip gelirken çoğunlukla) ortalama 10 lt yakıyor ama burdan okuduğum kadarıyla bu rakam oldukça normal sanırım. Zaten aşırı binmediğim içinde benim için çok fazla bi problem teşkil etmiyor.

Aranıza katılmak güzel. Herkese kazasız belasız günler.

T

tolgahan06

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Antalya'dan Merhaba (2012 1.4T Sport Active Select+Still Paket+Sunroof Su mavi)

welllcommee aracınızın fotolarını görmek isteriz :)

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Antalya'dan Merhaba (2012 1.4T Sport Active Select+Still Paket+Sunroof Su mavi)

welllcommee
Aracınızı güle güle kullanın.
far ve diğer aydınlatmaları beyaz yapmadan önce forumda araştırm yapın çok değerli bilgi ve uygulamalar mevcut.
1,5 haftalık araçta 10 lt ortalama muhteşem diyebilirim.
1600 kmdeyim ortalamam daha yeni 11.7 lt ye düştü.
ortalama zamanla dahada düşer.
Aracınızın keyfini çıkarın. 045thumbsup

A

aktaş

Bilgi Girilmemiş

hoşgeldiniz aracınızda hayırlı olsun

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

welllcommee

Aracınızı iyi günlerde kazasız belasız kullanmanızı dilerim.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun.

Aramıza  welllcommee

Doğuş

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resimleri koymak aklımdaydı ama unutmuşum. Buyrun;

20120105205258astra.jpg

20120105205527astra.jpg

20120105205122astra.jpg

Farlarla ilgili çok araştırma yaptım forumda çok faydalı bilgiler buldum hatta ampul tiplerini bile not aldım ama servisimin bu konuda bilgisiz olması beni şaşırttı doğrusu :)
Hatta "Sizin araçta farların beyaz olması lazım burda sport bi araç var onda beyaz" dedi bende "onda AFL vardır" dedim sonra ses gelmedi :)
Arıza lambasını yakmasından korktuğum içinde servisten başka biyerde değiştirmeyi düşünmüyorum

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resimler  045thumbsup
Tekrardan güle güle kullanın aracınız çok güzel. :)

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee

aracınız hayırlı olsun iyi günlerde kazanız belsanız kullanın

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun, allah kaza bela vermesin..