Antalya Ahalisi

TMR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaşlar.Benim size bi sorum olacaktı.Benim 2001 model 1.4 16v astram var.Aracımı cok seviyorum.Bu aracım simdilik 178 binde :)) ben km cok oldugunu düşündüğüm için satmak istiyorum ama kıyamadıgımdan satamadım.Araca 1 yıl oldu tüp takalı ne yapacam bilmiyorum.Aklımda olan arabayı antalyada bi serviste hem bakımlarını hemde yapılması gerekenleri ve modifiye yaptırıp binesimde var.Nasıl yapabiliriz.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
arabanın huyunu suyunu biliyorsan bence binmeye devam et. alacağın arabanın şimdikinden iyi olacağanın garantisini kim verebilirki.? bence bakımlarını yaptır devam :)

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar arkadaşlar.Benim size bi sorum olacaktı.Benim 2001 model 1.4 16v astram var.Aracımı cok seviyorum.Bu aracım simdilik 178 binde :)) ben km cok oldugunu düşündüğüm için satmak istiyorum ama kıyamadıgımdan satamadım.Araca 1 yıl oldu tüp takalı ne yapacam bilmiyorum.Aklımda olan arabayı antalyada bi serviste hem bakımlarını hemde yapılması gerekenleri ve modifiye yaptırıp binesimde var.Nasıl yapabiliriz.

Arac ne kadardir sizde bilmiyorum ama eger cok uzun yillardir sizde ise evet devam efin ama yok 10 20 30 bindir bende diyorsaniz.ben olsam macera aramazdim satardim.arab sonucta kardes olmiyacagiz ya.biri gider biri gelir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TMR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 4.5 yıldır bende.Arabamı hep serviste yaptırdım herseyini biliyorum.İste değişiklik aradıgımdan böyle oluyor.Binmeye karar verdim.Antalyada hem bakımları hemde modifiye yapabilecegim tarzda aşırı olmadan ama güzel olacak şekilde modifiye yaptırmak istiyorum.Bunun için antalyada nerede yaptırabilirim.Ben kumlucadayım.Aklımda olanlar agır ne bakımları varsa yaptırayım.Ön ve arka tampon boyatacam.Sis farı taktıracam.Koltuk döşemeleri kılıf alabilirim.çelik Jant taktırabilirim.yani güzel olsunda ne yaparlarsa yapsınlar. :)) cok güzel olsun istiyorum.

Hassan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1994 model Opel Corsa gsi sahibiyim.
Şuan Araçta rölanti sorunu var 1500 , 2000 de takılı kalıyor bazen düşüyor dalgalanma yapıyor , rölanti ayarlayıcı sensörü değiştirdim , ısı müşürünü değiştirdim. Matzel manifold var bazen 3000 devir civarında yığılıyor sonra toparlıyor araç , bazense düzeliyor akıyor yolda. Önceden de 4000 civarları geziyordu Debimetrede sorun yokmuş manifold'un contaları değişti 1500'e kadar düştü , bazen stop edip tekrar çalıştırınca 800lerde geziyor araç. Bazen sıkışıp eksozdan pat sesi geliyor.

Bildiğiniz iyi bi usta var mı antalya da Optek ve Kayra'ya götürdüm aracın sorununu çözemeyip bir dünya masraf çıkardılar bırak biz yapınca haber veririz diyorlar. Uygun fiyatlı işini iyi bilen usta varsa mesajlarınızı bekliyorum , iyi günler hepinize.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Aracım 4.5 yıldır bende.Arabamı hep serviste yaptırdım herseyini biliyorum.İste değişiklik aradıgımdan böyle oluyor.Binmeye karar verdim.Antalyada hem bakımları hemde modifiye yapabilecegim tarzda aşırı olmadan ama güzel olacak şekilde modifiye yaptırmak istiyorum.Bunun için antalyada nerede yaptırabilirim.Ben kumlucadayım.Aklımda olanlar agır ne bakımları varsa yaptırayım.Ön ve arka tampon boyatacam.Sis farı taktıracam.Koltuk döşemeleri kılıf alabilirim.çelik Jant taktırabilirim.yani güzel olsunda ne yaparlarsa yapsınlar. :)) cok güzel olsun istiyorum.

Akdeniz sanayide 5011 sokakta OPEN OTOMOTIV var. Mehmet ustaya selam soylerseniz benden ve opelim.net derseniz % 10 indirimimiz var.

GT-I9500 S4 Cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

laksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1994 model Opel Corsa gsi sahibiyim.
Şuan Araçta rölanti sorunu var 1500 , 2000 de takılı kalıyor bazen düşüyor dalgalanma yapıyor , rölanti ayarlayıcı sensörü değiştirdim , ısı müşürünü değiştirdim. Matzel manifold var bazen 3000 devir civarında yığılıyor sonra toparlıyor araç , bazense düzeliyor akıyor yolda. Önceden de 4000 civarları geziyordu Debimetrede sorun yokmuş manifold'un contaları değişti 1500'e kadar düştü , bazen stop edip tekrar çalıştırınca 800lerde geziyor araç. Bazen sıkışıp eksozdan pat sesi geliyor.
hasan LPG'li mi araban? arıza ışığın yanıyor mu? bu arada resimleri var mı arabanın? 94 pek yok antalya'da, bi tane getirecektik istanbul'dan o da satıldı :sulanma:

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
Bende sana onu soracaktim levent. Satilmismi? Uzuldum bak simdi.

GT-I9500 S4 Cihazımdan Tapatalk ile gönderildi