Anlık klima sorunu....

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhaba;
Arkadaşlar bugun araçta havalandırma açıkken ( sıcak modda, klima kapalıyken) havalandırma bi an hızlandı ve yavaşladı sonra o havalandırma bölümün komple ışıkları gitti geldi havalandırma kapandı... sonra tekrar açtım normal çalıştı.. bu durum için ne diyorsunuz?

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Anlık klima sorunu....

Aynı sorunu ben de yaşadım dostum. şehir içindeydim. O günde anahtarlar tekrar yüklenmişti servisde neyse giderken birden alt bölgedeki-cd nin girdiği yerin altındaki ışıklar söndü ama klima hala çalışabiliyor düğmelerde faal durumdaydı sadece ışıklar gitmişti. neyse bi yerde durmuştuk kapatıp tekrar çalıştırdım arabayı ondan sonra normale döndü sonrada hiç böyle bir problem yaşamadım. açıkcası üstünde de çok durmadım servise sormayı da unuttum desem yeridir. yolum düşerse sorcam. sende bilgi alırsan paylaşırssn burdan iyi olur:)

tamam hagimiz önce sorarsak paylaşalım:) benim bide devir saati kendi kendie çalışmaz olmuştu öyle:) sonra kendi kendine düzeldi

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Gökhan_55 link' Alıntı:
herkese merhaba;
Arkadaşlar bugun araçta havalandırma açıkken ( sıcak modda, klima kapalıyken) havalandırma bi an hızlandı ve yavaşladı sonra o havalandırma bölümün komple ışıkları gitti geldi havalandırma kapandı... sonra tekrar açtım normal çalıştı.. bu durum için ne diyorsunuz?

aracında belki hava kalite sensörü vardır 2011 lerde yok diyorlar ama bazen içerdeki havanın kalitesi dütüğünde otomatik devreye girebilir bu çok normal.

Gökhan_55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hüseyintekin link' Alıntı:
[quote author=Gökhan_55 link=topic=235.msg1417#msg1417 date=1294683688]
herkese merhaba;

aracında belki hava kalite sensörü vardır 2011 lerde yok diyorlar ama bazen içerdeki havanın kalitesi dütüğünde otomatik devreye girebilir bu çok normal.
[/quote]

bence onunla ilgisi yok çünkü zaten arabaya yeni binmiştim ve havalandırma açıktı

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sonda açıksa bir anda yüklenince araç güçten düştüğü için olabilir