Ankara'daki En İyi Opel Servisi

oznklndr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

Bu konu hakkında çok sıkıntı yaşayan arkadaşlar olabilir. Bende onlardan biriyim, Ankara'da Opel'i en iyi tanıyan yetkili veya özel servisler nereler bu konuda paylaşım yaparsak çok iyi olacaktır.

HK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.kacagidiyo.com.tr
Yetkili Servisleri bilmem ama özel servisler içinde opel garage iyidir.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Altı yıldır opel kullanıcısıyım bu zaman içinde ilk zamanlar da bir kaç usta ile iş yaptım ama yediğim kazık dün gibi aklımda sonra netten araştırma yaparken bu siteyi buldum ve burada sponsor olan

http://www.opelim.net/forums/opel-garage-servis/

Servisine gittim. 5 yıldır aynı yerdeyim. Yolda kaldım da oldu. Üşenmeden gelindi beni yolda bırakmayan tek servis oldu.

oznklndr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende Şaşmaz da Sarılar otomotiv'e gidiyorum. Şu ana kadar memnunum ama yalnızca opel servisi değiller tabi ki.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski aracimi 9 senedir kendi ustama götürdüm fakat opelimi bi yag degisimi yaptiriyim dedim afedersin
Berbat bir işçilik çıkardı.Sizin gibi opel garaji burdan duydum işçilik fiyatlari ne durumda malzemeyi alsam yaparlar mi?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bakın başımdan geçen olayı site içinde kaleme
Eski aracimi 9 senedir kendi ustama götürdüm fakat opelimi bi yag degisimi yaptiriyim dedim afedersin
Berbat bir işçilik çıkardı.Sizin gibi opel garaji burdan duydum işçilik fiyatlari ne durumda malzemeyi alsam yaparlar mi?

Malzeme olsun işçilik olsun hiç bir sıkıntı yok. Geçenlerde yedek su kabının kapağını değiştirmeyi kafama koydum aradım gel geliyorum bana kapak lazım diye ben dükkana gelmeden kapak gelmiş hazır nazır beni bekliyordu :)

Ellerinde parça varsa sorun yok, eğer ellerinde malzeme yok ise zaten sürekli iş yaptıkları bir yer oradan fiyat alınıp size bildiriliyor. Sizde uygundur dediğiniz de parça alınıyor...

Hadi diyelim parçanız sıfır yok piyasa da anında sürekli çalıştıkları çıkmacı var oraya telefon edilip parça tedarik ediliyor.

Tabi ki karar yine de sizin. Neticede ben bu kadar memnunum ama tabi bir başkası memnun değilim diye bilir.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malzeme olsun işçilik olsun hiç bir sıkıntı yok. Geçenlerde yedek su kabının kapağını değiştirmeyi kafama koydum aradım gel geliyorum bana kapak lazım diye ben dükkana gelmeden kapak gelmiş hazır nazır beni bekliyordu :)

Ellerinde parça varsa sorun yok, eğer ellerinde malzeme yok ise zaten sürekli iş yaptıkları bir yer oradan fiyat alınıp size bildiriliyor. Sizde uygundur dediğiniz de parça alınıyor...

Hadi diyelim parçanız sıfır yok piyasa da anında sürekli çalıştıkları çıkmacı var oraya telefon edilip parça tedarik ediliyor.

Tabi ki karar yine de sizin. Neticede ben bu kadar memnunum ama tabi bir başkası memnun değilim diye bilir.
Anlıyorum işleyişleri müşteri ilişkileri bu derece hızlı ve çözüm üretebiliyorsa gayet olumlu yorumlar tecrübeler aşikar.Fakat ben bazı parçalari özellikle yağ i internetten getirtiyorum hani elimde hazır gidip bunu yaparmisniz dersem belki işleyişlerine aykırı olur diye düşündüm