Ankaradaki arkadaşlar yardım....

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Ankaradaki arkadaşlar yardım....

stoplara lazer karartma tabiki olmazda içten boya veya film oluyor ben film i tercih ederdim. boyayı hem herkes yapamaz hemde bişi olur sıkılırsam falan soker atarım.
ön farı karartınca aydınlatmada sorun yaşanıldığını duymuştum.
camlar içinde herkes bir fiyat veriyor iyi araştırmak lazım.

Romeo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle hoşbulduk tonyhawk.... Ostim gerçekten iyi bir fikir yarın bir gidip görüşücem bu arka stopları boyama işi kafama yatmadı da şu film işini bir soracağım bakalım ne diycekler belki başka bir şekli vardır...  Merdo teşekkür ederim...

huseyinco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben de opandan arabayı aldım(hala plaka işlemlerini bekliyom walll )..krom çıtalarını için 450 tl fiyat verdiler...orjinalmi diye sormadım ama orjinaldir heralde....

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyinco link' Alıntı:
ben de opandan arabayı aldım(hala plaka işlemlerini bekliyom walll )..krom çıtalarını için 450 tl fiyat verdiler...orjinalmi diye sormadım ama orjinaldir heralde....
opelin kendi orjinal krom çıtaları 2-3 bin tl yi buluyor sonradan taktırılırsa, orjinal çıta değildir muhtemelen

Tamkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
opelin kendi orjinal krom çıtaları 2-3 bin tl yi buluyor sonradan taktırılırsa, orjinal çıta değildir muhtemelen

+1

Kelebek camlarını değiştirmiyorlarsa ki bu fiyata mümkün değil orjinal olması imkansız ancak çıta uygulaması yaptıran arkadaşların araçlarındaki çıtaların görümün açısından orjinalinden bir farkı olmadığını da ayrıca belirtmek lazım.