Ankaradaki arkadaşlar yardım....

Romeo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar;
Sitede olsun, araba kullanmakta olsun çok yeniyim bir yanlışım olursa kusura bakmayın. enjoy plus paket bir aracım var. trafikte sport ve cosmo modelleri gördükce çok hoşuma giden, aracımda da olsun istediğim bir kaç değişiklik hakkında bilen arkadaşlar varsa bilgi almak istiyorum.... arka stopları karartmak, yan cam çerçevelerine çıta taktırmak ve camlara siyah film taktırmak istiyorum. bilenler varsa bu uygulamalar için ne kadar para ayırmam lazım. Ankarada hangi servise gitmeliyim opandan aldım aracımı ama fiyat servisten servise değişir mi yoksa yan sanayide yaptırmam mı daha mantıklı???

Romeo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ankaradaki arkadaşlar yardım....

Sn. Merdo bey; Teşekkür ederim. Kusuruma bakmayın. krom çıtalarla ilgili araştırma yaptım forumda ancak ankarada nereye nasıl taktırsam daha mantıklı olur ve daha ucuza gelir onu merak ediyorum. bide bu arka stopları karartma ile ilgili bişey bulamadım ondan bir sorayım dedim. tekrar teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracınız hayırlı olsun, merdo cevaplamış zaten.  camlara film yapanlar yine stopları muhtemelen filmle karartırlar.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
aracınız hayırlı olsun, merdo cevaplamış zaten.  camlara film yapanlar yine stopları muhtemelen filmle karartırlar.

Stopları film ile karartmak mümkün mü? Nerde kaça yaparlar acaba?

Romeo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben biraz araştırdım lazerle karartıyorlar falan dediler ama filmle olur mu bilmiyorum... aslında siyah bayan çorabıda iş görür bknz: sokaktaki şahin, doğan vb. araçlar  :D

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Romeo link' Alıntı:
ben biraz araştırdım lazerle karartıyorlar falan dediler ama filmle olur mu bilmiyorum... aslında siyah bayan çorabıda iş görür bknz: sokaktaki şahin, doğan vb. araçlar  :D
bir ara o da vardı ama kaçmayan cinsinden olmalı  :D

Romeo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=Romeo link=topic=2746.msg57572#msg57572 date=1321541683]
bir ara o da vardı ama kaçmayan cinsinden olmalı  :D
[/quote]

:D

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

kardesım aramıza hos geldın ostımde stopcular var far tamırı stop tamırı yapan yerler ayrıca karartmada yapıyor dıye bılıyorum bence en uygunu o olur  bence oralarada bır bak derım

vigilante8

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Stop karartmayı yapan ustaları bulmak lazım. Benim bildiğim Stobu komple söküyorlar Stop camını içten çok hafif bir şekilde püskürtme şeklinde koyu renkte boya atıyorlar. Ama çok ustaca yapılması gerek aksi takdirde bir yeri çok koyu diğer yeri açık olabilir. Onun için bu işi iyi bilen ve deneyimli ustanın elinden çıkması lazım amatörce yapamazsınız. Onun haricinde orjinal stop lambası takarsınız bunun maliyeti biraz yüksek olur ama.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende çıta değil ama ön far ve arka stopları karartmayı düşünüyorum bi ara bir yer bulmuştum genelde scirocco ya yapıyorlardı astra hiç yapmamışlar ama deneriz demişi