Ankarada Servis Önerisi (LPG taktırmak için)

sedat kara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opise landironzo evo taktırdım. fiyat aynı. Sakın opis LPG nin önünden bile geçmeyin. Gidip montajı-ayarları yapanları bir izleyin. Hepsi 20 li yaşlarda çırak. Aracım sıfırdı garantiden dolayı 1 yıl sorunlar yüzünden opisten çıkamadım. Her ay giderdim. En sonunda şaşmazdaki olgun lpgyi buldumda sorunu çözdüler. Tavsiyem landironzo takılacaksa şaşmaz olgun lpg, brc ise mocan otogaz.
Cok tesekkur ederim sizce brc mi landirenzo mu o zaman serviste takilmayacak anlasildi.:)

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yedek parça fiyatları hangisi ucuz ve kolay bulunuyorsa onu taktırın

Sent from my iPad using Tapatalk

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lpg işi için opele gitmek yerine montaj yaptıracağınız markaya gitmenizi tavsiye ederim. garanti olayı sadece motoru devre dışı bırakır onu da lpg kiti garantiliyor zaten. brc taktıracaksanız bende mocan derim.

sedat kara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslinda ben landirenzo taktirmak istiyorum ama mocan o kadar çok ovuluyor ki usta daha onemli diye brc ye dönüyorum:)

birtanyildiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı aracın 2012 modeli var ben de Muş'tan kalkıp gidip ankara mocan da brc(1600TL) montajı yapıtırdım. 180 tl idi sanırım 3 yıllık da hdi sigorta ile motor sigortası yaptırdım. taktırdığımda garantili idi araç şimdi bitti haliyle. ama aracın lpg li olduğunu gaz bitince hatırlıyorum. yine de lpg şans işi gibi :) umarım siz de memnun kalırsınız.

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslinda ben landirenzo taktirmak istiyorum ama mocan o kadar çok ovuluyor ki usta daha onemli diye brc ye dönüyorum:)

brc de sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. montajları düzgün referanslı bir dönüşüm firmasında yaptırdığın zaman. Mavi Denizler brc yi önerebilirim sana. İç Anadolu Bölge bayisi kendileri. Tuncay abi var sahibi ilgili birisidir. Yardımcı olabileceğini düşünüyorum sana.