Ankarada Servis Önerisi (LPG taktırmak için)

sedat kara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli Arkadaşlarım, abilerim 2013 model opel astra enjoy plus sedan 11.000 km olan aracıma opis serviste landirenzo lpg taktırmayı düşünüyorum. Bu konuda servisle ilgili deneyimleri olan daha önce ankarada herhangi bir servise lpg taktıran arkadaş var mı? Deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?
Ankarada yetkili serviste mi yoksa dışarıda ustalara mı taktırmalıyım. En sorunsuz sizce hangisi olur? Değerli düşünceleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
Bir arkadaş İstanbul Yolu Opis e taktırmıştı genelde temiz iş yapıyorlar ...

ergunp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankarada olsaydım kesinlikle mocana taktıracaktım, izmir 2a nın berbat montajını sagolsunlar garanti dahilinde yaptılar.ankarada 1 gunum vardı yarım gunde hallettiler.
Müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar.

sedat kara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler hocam. Arabanın garantisi devam ettiği için serviste taktırmayı düşünüyorum. Birde motor a16xer olunca serviste taktırmak daha mantıklı gibi geliyor.

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Garantiden yana sıkıntın olmayacaksa mavi denizler brc ye yaptırabilirsin. temiz ve güzel iş yapıyorlar. garanti konusu hakkında arayıp bilgi edinebilirsin.

sedat kara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar opise fiyat sordum landirenzo icin 2100 tl taksitli fiyati oldugunu soylediler.

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Brc Mocan a taktirmanizi tavsiye ederim. Övünç Bey Cem Bey ve Aydın usta dan memnun kalacağınıza eminim.

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
landirenzo takıldı arkadaşın aracına iskitler opiste,yok kalorifer soğuk üflemedi,yok tüpe geçmeme olayı oldu,enjektörler tıkandı 2 sene sonra,ben opisin landrenzonun yanından geçmem :D

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opise landironzo evo taktırdım. fiyat aynı. Sakın opis LPG nin önünden bile geçmeyin. Gidip montajı-ayarları yapanları bir izleyin. Hepsi 20 li yaşlarda çırak. Aracım sıfırdı garantiden dolayı 1 yıl sorunlar yüzünden opisten çıkamadım. Her ay giderdim. En sonunda şaşmazdaki olgun lpgyi buldumda sorunu çözdüler. Tavsiyem landironzo takılacaksa şaşmaz olgun lpg, brc ise mocan otogaz.