Ankara'da Patlama

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok üzücü bir olay.Mahfoldum izleyince.Allah'tan hiçbir yakınımın başına bişey gelmemiş.Ama orda olanlarda bizim kardeşlerimiz!!!!Bunu yapanların Allah bin türlü belelarını versin demekten başka bişey gelmiyor elimizden....Artık iyice tedirgin olmaya başladım.Kalabalık ortamlardan tırsar oldum!Allah sonumuzu hayır etsinn

:good: Arkadaşlar Genelkurmay Başkanımız açıklama yapmış.Mynette okudum.Büyük şehirlerde böyle eylemler bekleniyormuş.Lütfen kalabalık yerlerden mümkün olduğunca uzak duralım diyeceğim ama iş güç sonuçta mutlaka kalabalıkla haşır neşir oluyoruz.Yine de eşimizi dostumuzu uyaralım.Kimsenin canı yanmasın.Allah bu soysuzların belasını versin ya nedir bu çektiğimiz!:mad:

arkadaşlar HAYIR, yaratılmak istenilen panik ortamı, korku ve tedirginliğe alet olmayalım.Kimse bu vatanı bölemez, parçalayamaz.Bu kahpece saldırılarla kimseyi korkutamaz.Herkes işine gücüne devam edecek, normal hayatını sürdürecek.Sıradışı bir durum varsa, tabiki gerekli yerlere bildirip önlem alacagız ancak, bu ş.r.fs.zlerden KORKMUYORUZ, KORKMAYACAGIZ DA...

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ölenlere Allahtan rahmet yaralılara da acil şifalar diliyorum.
İnşaallah o bombayı hazırlayan oraya atılmasını isteyen bu işe dolaylı dolaysız bulaşan herkesin kendisinden çoluğundan çocuğundan çıkarda yetim öksüz kalan çocukların dul kalan kadınların halini anlarlar.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tüm ankaralılara geçmiş olsun,ölenlere allah rahmet eylesin kalanlara sabır ve acil şifalar versin...

Bu şrfszlerin kökü kazınmadıkça bu memlekette kimseye rahat yok,:mad: :mad: :mad:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
90916.jpg

90917.jpg

90918.jpg

90919.jpg

90920.jpg

90921.jpg

90922.jpg

Bu dükkan bizim tanıdık birinin Pederin arkadaşınındı:(:(

90923.jpg

90924.jpg

90925.jpg

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlar çok siyasi ve dış kaynaklı destek almakta ve her gün dahada haddini bilmemekteler bana göre pkk nın işi degil pkk o patlayıcıyla askeri bir çatışmada kendini gösterirdi seçim arifesinde bu olayın olması belli hedefler olduguna işaret ve eger siz benim dedigimi yapmazsanız bu bombalar daha çok yerde patlayacak denmekte ve bir tehdit olarak türkiye ya oyun yapılmakta bunu yapan kansız it ler
birer maşa olmaktan öteye geçmiyor yaptıran hep devletin bildigi bir sır belkide saklanıyor türkiyeyi bir kaos ortamında bırakmak şu durumda kimsenin işine gelmez o sebebtetnn ben bunu bir yaptırım şantajı olarak degerlendiriyorum ..

ölenlere rahmet yaralılara acil şifalar diliyorum ALLAH yardımcıları olsun

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
resimleri görünce hsbc bank geldi gözümün önüne çok yazık çok üzüldüm gerçekten

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ankara'daki eylemin ipuçları Youtube’ta ortaya çıktı.
Ankara’daki kanlı eylemin ipuçları internetteki video paylaşım sitesi Youtube’ta 15 Mayıs’ta yayınlanan bir mesajda, ortaya çıktı.
"adrenalin1981" kullanıcı adıyla Youtube’da terör örgütünün videolarını yayınlayan bir kişi, 31 Ekim 2006 tarihinden beri bölücü propaganda yapıyordu. adrenalin1981’in Youtube’daki profil sayfasında, teröristbaşı Abdullah Öcalan’ın fotoğrafları, PKK bayrakları ve Atatürk’e hakaret içeren videolar da yer alıyor. Fakat en çarpıcı olan, bazı yazılarını Almanca yazan adrenalin1981’in, 15 Mayıs tarihinde kendi sayfasına bıraktığı mesaj. Mesaj aynen şöyle diyor: "Şimdi Türk devleti Güney’e bomba yollayarak Güneyli güçleri ve halkı PKK’ye karşı yeniden bir saldırı pozisyonuna getirmeye çalışıyor. Yarın benzer bombaların bir tepki olarak Ankara’nın kalbinde patlaması hiç de şaşırtmamalı."
Ankara’daki patlamanın ardından internette her gün yüzbinlerce kişinin ziyaret ettiği Türk forumlarında, Youtube’da geçen hafta yayınlanan o mesaj hatırlatıldı. Birçok vatandaşın, mesajı, ihbar olarak emniyet birimleri ve Cumhuriyet Savcılıklarına ilettiği belirtildi.

Alıntıdır..( Bu nicki youtube da ararsanız şok olabilirsiniz çıkan sonuçlarla)

Son düzenleme:

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aaaa hakikaten buldum o yazıyı gercek yazmış şerefsiz vatan haini

emniyete bu yazı gönderildi ve bişey yapılmadı hee yazıklar olsun yazıklar olsun:mad::mad::mad: