Ankara'da Patlama

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 Türk 1 Pakistanlı ölü var. Yaralı sayısı 60ın üstünde.
Bunu yapanların Allah bin türlü belalarını versin.

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok üzücü bir olay.Mahfoldum izleyince.Allah'tan hiçbir yakınımın başına bişey gelmemiş.Ama orda olanlarda bizim kardeşlerimiz!!!!Bunu yapanların Allah bin türlü belelarını versin demekten başka bişey gelmiyor elimizden....Artık iyice tedirgin olmaya başladım.Kalabalık ortamlardan tırsar oldum!Allah sonumuzu hayır etsinn

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ülkenin başkentinin göbeğinde tabiri caizse başkentin kalbinde bomba patlıyorsa bişeyler yolunda gitmiyordur ve müdehale gerektirir...

57.aLaY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapılan bu bombalama işi ne insanlığa sığıyor ne de vicdan ve yahut dine...Kanı 5 para etmeyen insanların bazı davaları ağızları sakız ederek ortaya cıkmaları ve tamamen kendi çıkarları doğrultularında olaylara şekil vermeleri ile ilgili bence...Şu an ben nöbetteyim ve acilimizde 8 yaralı artı sahipsiz 2 tane kopuk bacak var...İnanın insanlar 4 dönüyor o bacakların kime ait olduğunu bulmak için ve inanın tam bi can pazarı....Yapılacak en iyi şey kenetlenip bir olmak.Yoksa bizim bizden başka dostumuz yok...

Tanbaron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olaydan 1 saat önce oradaydım.yaşamak bile şansa bağlı artık.
Allah ölenlere Rahmet , ailelerine kuvvet,yaralılara da acil şifa versin.

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah ölenlere Rahmet , ailelerine kuvvet,yaralılara da acil şifa versin
tüm Ankara'lı arkadaşlara geçmiş olsun... yanlız bu ülkede yaşayıpta bu bombalama olayını yapan ŞEREFi az olan (büyük harfle yazdığım şeyin devamı gelirdi de forumda yasak) , insan diyemiyeceğim varlıklara yazıklar olsun..artık bişeyler yapmamız lazım....

BU VATAN BİZİM ARKADAŞLAR,KORUMAK BİRİNCİL GÖREVİMİZDİR!!!!!!!!!

MaviGsi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hepimize geçmiş olsun. Allah ölen tüm vatandaşlarımıza rahmet eylesin, geride kalanlarada sabır versin... bu dağdan başka yerde yaşamayı bilmeyen hayvanların yakalanıpta bizim paralarımızla dağdaki mağralarından dahada konforlu bişekilde besleyeceğimiz fikri beni çileden çıkarıyo. dilerim Allahtan acıların en büyüğünü en yakınlarında yaşar bu şerefsizler ve en kısa sürede o layık olmadıkları toprağın altına gömülür giderler.:mad:

BAYRAK İNMEZ, VATAN BÖLÜNMEZ. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

bunların hesabı er yada geç elbet sorulacak

Ar19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alalh ölenlere rahmet milletimize sabır versin.
Bu memleketin çivisini çıkarıp her türlü saldırıya teşvik edenler allahından blusun...