Ankara'da Atiker servisi tavsiye edermisiniz?

savanam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atiker taktırmayı düşünürsek Ankarada sorunsuz nerede taktırabiliriz arkadaşlar? Teşekkürler

Saygılarımla

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üstün otogaz iç anadolu distribütörü bende orada taktırdım memnun kaldım montajdan...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atikerden vazgeçmenizi öneririm. En azından BRC taktırın derim...Daha iyileri de var tabi orası ayrı..

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
atiker brc lavato vs hepsi aynı. fiyatı hangisinin iyiyse onu taktırın

prins ve teleflex premium markalar.

lpg nin en kalitelisi de olsa en kötüsüde olsa zaten lpg arabanın anasını belliyo

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
atiker brc lavato vs hepsi aynı. fiyatı hangisinin iyiyse onu taktırın

prins ve teleflex premium markalar.

lpg nin en kalitelisi de olsa en kötüsüde olsa zaten lpg arabanın anasını belliyo

Aynı olur mu ya :D atiker ve lavato aynı olabilir ama BRC onların bir üstünde yer alıyor bence.. Bu arada yanlış anlaşılmasın BRC kullanmıyorum. Prins kullanıcısıyım..Ama çevremdeki atiker ve lavato kullanıcılarının neler çektiklerini iyi biliyorum...

palamut

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erzincantuningsofrasi.net
Aynı olur mu ya :D atiker ve lavato aynı olabilir ama BRC onların bir üstünde yer alıyor bence.. Bu arada yanlış anlaşılmasın BRC kullanmıyorum. Prins kullanıcısıyım..Ama çevremdeki atiker ve lavato kullanıcılarının neler çektiklerini iyi biliyorum...

hepsi aynı valla ben tamir ve rektefiye aşamalarını her gün gördüğüm için.
iyi bişey olsa fabrikası da koyar garanti verir öyle satardı yurtdışında benzer örneklerde hep CNG kullanılıyor LPG li fabrikasyon araç sayısı çok az

savanam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atiker 990 tl Brc 1500 tl. Fiyat farkları aralarında kalite farkı da olduğunu düşündürüyor. Brc taktırmak 500 tl fazla vermeye değecekse tabi brc düşünürüm. Ama değer mi değmez mi?

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kimiside prins için 2000-2500 arası veriyor. Demek ki illaki bir farkı var...

M

matias

Bilgi Girilmemiş
Atiker 990 tl Brc 1500 tl. Fiyat farkları aralarında kalite farkı da olduğunu düşündürüyor. Brc taktırmak 500 tl fazla vermeye değecekse tabi brc düşünürüm. Ama değer mi değmez mi?

değmez sıralı sistemlerde atiker çok iyi artık bende başta tereddüte düştüm atiker taktırdım çok memnunum...