Ankara'da Astra J için krom çita

prolab

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Ankara'da bilinen, tavsiye edebileceğiniz krom kapı-pencere çıtası taktırabileceğim bir yer lütfen.

Teşekkürler...

prolab

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İskitler Opis aksesuar servisine bir sorun. Ben oradan almıştım, beğenmesseniz almazsınız. En azından fikir vermiş olur.

prolab

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İskitler Opis aksesuar servisine bir sorun. Ben oradan almıştım, beğenmesseniz almazsınız. En azından fikir vermiş olur.

Teşekkür ederim.
Yola çıktım artık. Başka zamana.
Mersin'de getiririz diyorlar ellerinde olmayınca güvenemiyorum. Getirdikten sonra beğenmesem de almak zorunda hissediyorum kendimi.

Sen kaça aldın, markası ne detaylı resim ekleyebilirmisin bizahmet. Güzel ise kargo ile isterim. Belki kendim monte ederim.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sen kaça aldın, markası ne detaylı resim ekleyebilirmisin bizahmet. Güzel ise kargo ile isterim. Belki kendim monte ederim.

Ben şu ürünü Opisten aldım, bakıp beğenerek, fiyatını inanın hatırlamıyorum ama nettekilerle benzer bir fiyattı belki 5-10 fazlasıdır, eksiğidir. Çünkü araştırmıştım ve uygundu.

Exterior Accessories / S-Dizayn OPEL ASTRA - H HB 2004 Üzeri Krom Cam Çıtası 4 Prç at sahibinden.com - 129572183

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et