Ankara subap değişimi usta önerisi

halil_71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değerli opel kullanıcıları ve ustalarım 2012 opel astra h sedan aracımın subapları lpg sonrası cortladı. Subapların değişmesi gerek. Daha önce böyle bir işlem yaptırıp memnun olan varsa ya da usta önerisi olan varsa yazabilir mi. Ankarada yaşıyorum daha önce genelde serçal opele gittim. Ustalığı çok iyi ama hafif pahalı

hkn066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
değerli opel kullanıcıları ve ustalarım 2012 opel astra h sedan aracımın subapları lpg sonrası cortladı. Subapların değişmesi gerek. Daha önce böyle bir işlem yaptırıp memnun olan varsa ya da usta önerisi olan varsa yazabilir mi. Ankarada yaşıyorum daha önce genelde serçal opele gittim. Ustalığı çok iyi ama hafif pahalı

halil abi bende çayıralandan dan hakan memnun oldum :)

opel garage ye bi ugra istersen şaşmazda yardımcı olurlar

awcii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sübap sorununu nerden anladınız? Aracınız kaç km'de? Birde aldığınız fiyatlarıda paylaşır mısınız...

gencemin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serçal opelin karşısında karanfil kaporta var orda osman usta var hocam yardımcı olur size maalesef az kurumlaştıkca servislerimiz fahiş fiyatlar talep ediyorlar.

E5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halil_71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sabahları motor soğukken 300 400 metre gittikten sonra arac yokus yukari ya da yokus asagi giderken ayagimi gazdan çekince stop ediyordu motor isindiktan sonra bir daha yapmıyor. Bu aralar devirsizlesti daha fazla yakmaya başladi. Gaz kelebegi temizlendi ama o degilmis yine yapiyor Serçal opelde cevat ustanın ustaligina cok guvenirim telefonda anlattim subap dedi bir iki usta daha subaplar dedi arac 85.000 kmde sifir alindigi gün takildi lpg

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sabahları motor soğukken 300 400 metre gittikten sonra arac yokus yukari ya da yokus asagi giderken ayagimi gazdan çekince stop ediyordu motor isindiktan sonra bir daha yapmıyor. Bu aralar devirsizlesti daha fazla yakmaya başladi. Gaz kelebegi temizlendi ama o degilmis yine yapiyor Serçal opelde cevat ustanın ustaligina cok guvenirim telefonda anlattim subap dedi bir iki usta daha subaplar dedi arac 85.000 kmde sifir alindigi gün takildi lpg

O km aracın subapları yemesi bana göre çok zor. Evet LPG subapların canına okuyor ama söylediğin km de biraz zor. Subapları yemiz aracın yağ eksilmesi filan olur duman atar. Özellikle belli bir süre rolanti de çalıştırıp birden gaz verdiğin de beyaz bir duman atar.

sakura71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracım 2012 model astra h sedan eaystronik. Sıfır aldım ve sıfır alınca bayide landironzo LPG takıldı. Aracım 70 bin kmde sabahları tekleme ve rampalarda cansızlık vardı. Ankara şaşmaz da "yeni başarı motor kapak yenileme" var. İbrahim Usta ona götürdüm. Direk subap dedi zaten. Yanındaki dükkan nasip oto ramazan usta, ust kapağı söktü, ibarahim usta subapları değişti kapağı taşladı ve ramazan usta yeniden motoru topladı. Yaklaşık 1500 km oldu yaptıralı. Aracım ilk performansına döndü. 400 km benzinde kullandım sonra LPG ayarı yaptırdım. Şimdi çok memnunum aracımdan tekrar zevk almaya başladım. Toplam bu işlemler yağ ve filtreler dahil 1300 TL ye geldi. Özelden ulaşırsanız ayrıntılar hakkında konuşuruz.