Ankara da LPG pompa üçkağıtcılığı

astraGame

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben her defasında "doldur" diyorum ve sayacın başında bekliyorum, sayaç sıfırlanıyor mu ve ne kadar alıyor bakıyorum. Bazı yerlerde de sayacı sıfırlamıyorlarmış diye duymuştum.
Bu arada yenimahalle belediye yanındaki shell istasyonu LPG olayını abarttı 1,92 den aldım geçen gün, "bu ne biçim fiyat" dedim, "abi bizde kaçak yok millet kaçırıyo ucuza satıyo" dedi. yine de tekrar oradan almadım. 1,92 yok artık:eek:

arkadaşım sayaçın sıfırlanması önemli değil bizim bu olaylar sayaç sıfırken yapılan olaylar...bazı yerlerde 1,92 evet doğru ama gözlediğim birşey var 1,92 den aldığım yerlerde gittiği km benim gözlemlediğim normal km...biz hep tam dolduruyoruz bitene kadar yada ne kar gitmiş ne kadar harcamış onları takip ederiz ve km sıfırlarız tavsiye ederim...

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
müşterimden alıyorum. bi problem yok...

ama bunu üç kağıdı var dikkat edin. pompa ters dönse bile sayaç basıyo gösteriyo..

bizim müşterimiz shell bayi. lpg pompa panosunu değiştirmiştik. babam pompacıya git bak bakayım pompa basıyo mu dedi. o da pompaya yanaşan müşterinin arabaya bastı lpg'yi. bi baktılar gaz göstergesi hiç kalkmamış. pompayı ters çevirdik, tekrar denediler ve düzeldi...

dikkat edin bence...

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o da pompaya yanaşan müşterinin arabaya bastı lpg'yi. bi baktılar gaz göstergesi hiç kalkmamış. pompayı ters çevirdik, tekrar denediler ve düzeldi...

anlamadım ben bundan bişey???

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
arkadaşım sayaçın sıfırlanması önemli değil bizim bu olaylar sayaç sıfırken yapılan olaylar...bazı yerlerde 1,92 evet doğru ama gözlediğim birşey var 1,92 den aldığım yerlerde gittiği km benim gözlemlediğim normal km...biz hep tam dolduruyoruz bitene kadar yada ne kar gitmiş ne kadar harcamış onları takip ederiz ve km sıfırlarız tavsiye ederim...
Depo tam boşken aldığımda sıfırlarım da, genelde depo tam bitmeden aldığım için km hesabı yapmak güç oluyor. Aslında dediğiniz gibi hep bakmak lazım kaç km gidiyor diye.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
bu aralar gaz alıom daha 20 km de ötmeye başlıyor ne iş anlamıom :/

J38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benzin fiatlarını belirleyen şirketlerin başında SHELL TOTAL geliyor
bana 15 gün önce bir arkadaşımdan mail geldi o günden sonra Shell e de girmiyorum.benim gibi benzin kullanan arkadaşlar ve onların tanıdıkları Vs yurt çapında bu şirketlere karşı prıtesto amaçlı bi boykot yapıp girmemek gerek diyorum
yusuf koç

thekinger1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benzin fiatlarını belirleyen şirketlerin başında SHELL TOTAL geliyor
bana 15 gün önce bir arkadaşımdan mail geldi o günden sonra Shell e de girmiyorum.benim gibi benzin kullanan arkadaşlar ve onların tanıdıkları Vs yurt çapında bu şirketlere karşı prıtesto amaçlı bi boykot yapıp girmemek gerek diyorum
yusuf koç

ben uzun zamandır haberdarım o boykottan ve shell den almıyorum zaten abi.

seassoldier1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
shell,total,Bp bunlardan almayın be herkesede söyleyin.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o da pompaya yanaşan müşterinin arabaya bastı lpg'yi. bi baktılar gaz göstergesi hiç kalkmamış. pompayı ters çevirdik, tekrar denediler ve düzeldi...

anlamadım ben bundan bişey???

o gazı araca basan bi pompa var değil mi? senin gördüğün dışardaki şey değil yani. motor anlayacağın elektrikle çalışıyo... eğer fazlar ters girerse pompa ters döner ve gaz basamaz..

umarım anlatabildim...