Ankara da en iyi opel servisi

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
opelgöral sokullu son durak

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam sasmazda başarı teknik opel var orayla dün görüştüm dışarıdan parça kabul etmiyor kendisi orjinal tanıyormuş taktiği malzemeye fatura veriyorum garantili diyor triger şeyi devirdayim işçilik dahil 350 tl

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam Vectra B' nin orijinal gm marka triger seti internette 180 lira. Aynı şekilde orijinal gm marka devirdaim pompası ise 160 lira. Eğer gerçekten orijinal parça takmış ise 10 lira işçilik mi almış oluyor bu durumda :)

dursundere

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal deyince gm demiş olmuyor. Behr devirdaim 60 tl gm triger set 180 tl eder 240 tl.110 tl de işçilik almış oluyor.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal deyince gm demiş olmuyor. Behr devirdaim 60 tl gm triger set 180 tl eder 240 tl.110 tl de işçilik almış oluyor.

Orijinal parça denildiği zaman benim aklıma GM geliyor, arkadaşın bahsettiği parçaların GM olanları da mevcut Behr olanları da mevcut hatta başka markalar da mevcut. GM dışındaki parçalar muadil yada yan sanayi olmuyor mu ? Bilmediğim bir nokta varsa bunu tartışıp öğrenmek isterim :)

gazilireis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orijinal parça denildiği zaman benim aklıma GM geliyor, arkadaşın bahsettiği parçaların GM olanları da mevcut Behr olanları da mevcut hatta başka markalar da mevcut. GM dışındaki parçalar muadil yada yan sanayi olmuyor mu ? Bilmediğim bir nokta varsa bunu tartışıp öğrenmek isterim :)
Arkadaşlar konuyu teyit için bugün tekrar arayacağım gm marka olanlarda parça üzerinde işareti var midir bunu şunun için soruyorum bazı uyanık parcacilar gm kutusuna yan sanayi koyabiliyor bakıyorsunuz parçada orjinal olduğunu belirten bir ifade yok celoslide kalıyor insan

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Üzerinde GM olup da bu kadar fiyatının ucuz olması bana göre pek mümkün değil. Bana pek inandırıcı gelmedi. Konuyu merak içinde takip edeceğim.

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konuyu teyit için bugün tekrar arayacağım gm marka olanlarda parça üzerinde işareti var midir bunu şunun için soruyorum bazı uyanık parcacilar gm kutusuna yan sanayi koyabiliyor bakıyorsunuz parçada orjinal olduğunu belirten bir ifade yok celoslide kalıyor insan

Üzerinde GM logosu oluyor parçaların

gazilireis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üzerinde GM olup da bu kadar fiyatının ucuz olması bana göre pek mümkün değil. Bana pek inandırıcı gelmedi. Konuyu merak içinde takip edeceğim.
Şimdi konuştum orjinal gm ürün triger seti devirdaim işçilik 350 tl 0312 278 48 77 başarı teknik opel. Verilen fiyat 2001 vectra b kasa 1.6 motor olan aracimadir

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi konuştum orjinal gm ürün triger seti devirdaim işçilik 350 tl 0312 278 48 77 başarı teknik opel. Verilen fiyat 2001 vectra b kasa 1.6 motor olan aracimadir

Parça ile beraber işçilik dahil 350 öyle mi?

gazilireis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Parça ile beraber işçilik dahil 350 öyle mi?
Bana dediği aynen öyle özellikle dedim form da arkadaşlar yaptırmak isteyebilir orjinal gm olduğunu soruyorlar. Dedim onlarda evet orjinal dedi hatta adam triger değişimi için antetli kağıda fatura vereceğini motorada triger değişimi ile ilgili km kagidi yapistiracaguni bu şekilde garanti verdiğini herhangi bir sorunda yasal sorumluluğu kabul ettiğini söyledi garip. Ama gerçek