Ankara Beşevler BurgerKing

kahramans

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gümüşte park yeri sorunu olabilir, biz 3-5 araba yaşamadık ama fazla olursa park yeri sorunu yaşanır. Bir yerde buluşup gideceksek oraya daha sonrasında gitmek daha uygun olur diye düşünmekteyim. Ofiste işlerimi henüz bitiremedim, umarım sizlere katılabilirim =(

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hadi Beh :) Bende 21:00 da İşten Cıktım Dibinizden :) Kartinge Gittim Şimdi Kartingden Geldim Neyse Sağlık Olsun

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bizde kartinge gittik Cengiz? Sen gimata mı gittin?

Dursa konuşacaktım buarada :D :D :D Güzel bi akşamdı yine ;)

Devecİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar geçen gün bir arkadaşımın başına geldi sizlerle paylaşmak istedim.

Bilirsiniz THT üyeleri genelde bahçelide vakit geçirirler. Yine böyle bir organizasyonda 9-10 araçlık honda konvoyu ile bahçelide kafeye giderlerken yanlış hatırlamıyorsam caddenin sonunda polisler çevirmiş. Camları filmli olanlara 61TL, egzos olanlara 125TL ceza kesilmiş ve bütün araçlar bağlanıp otoparka çekilmiş ki çıkarma parası da 60TL küsürmüş.(tamamı filmli ve bazıları da hafif modifiyeli) aman diyim arkadaşlar bahçeliye pek girmemeye çalışın konvoy olarak. Bu uygulamaların sebebi de değişen yeni emniyet müdürüymüş. Biraz yoğunlaştırmış kontrolleri. Cam filmi diye kesmişler cezayıda:(

P.S. : Daha önce paylaşıldıysa affola...

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Arkadaşlar geçen gün bir arkadaşımın başına geldi sizlerle paylaşmak istedim.

Bilirsiniz THT üyeleri genelde bahçelide vakit geçirirler. Yine böyle bir organizasyonda 9-10 araçlık honda konvoyu ile bahçelide kafeye giderlerken yanlış hatırlamıyorsam caddenin sonunda polisler çevirmiş. Camları filmli olanlara 61TL, egzos olanlara 125TL ceza kesilmiş ve bütün araçlar bağlanıp otoparka çekilmiş ki çıkarma parası da 60TL küsürmüş.(tamamı filmli ve bazıları da hafif modifiyeli) aman diyim arkadaşlar bahçeliye pek girmemeye çalışın konvoy olarak. Bu uygulamaların sebebi de değişen yeni emniyet müdürüymüş. Biraz yoğunlaştırmış kontrolleri. Cam filmi diye kesmişler cezayıda:(

P.S. : Daha önce paylaşıldıysa affola...
Daha önce de bizim gözümüzün ününde 2 tane 106 ya ceza kestiler. Hatta götüreceklerdi ama götüremediler, bir türlü çekiciye yükleyemediler arabaları.