Ankara Beşevler BurgerKing

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben bazı forumlarda da görüyorum haftanın belli bir günü belli bi yerde herhafta aynı şekilde 1 konu altında buluşma ayarlanıyor.Bizim bu konu başlığı gayet iyiydi fakat buluşma yeri biras sakattı :D Malum trafik polisleri,bence her hafta buluşma bu başlık altından halledilebilir.Buluşma yeride sabit gimat karting ya da aoç parkcenter olabilir (park sorunu olmayan buralar geldi aklıma).Tabi ben fikrimi sundum......

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar huseyin abi den onay aldigimiza gore yeni bulusma icin yer ve tarih belirleyelim :) bu seferki bulusma da karting yapalim diyosaniz direk gimat aries arena karting pistinde bulusalim. karting yapmayalim diyosaniz selonun soyledigi yerler veya cepa, armada olabilir. veya akliniza gelen park sorunu ve polis sorunu olmayan yerler de olabilir :)

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Bence bu konudan devam edelim. Ayrıca her hafta aynı yer bence sıkıcı olur, 2 kere Burger da buluştuk bir esprisi kalmadı. Farklı yerlerde buluştukça daha eğlenceli olur diye düşünüyorum. Mesela bir panora, bir cepa, bir karting, bir çiftlik...fikirler bitince panoraya geri dönüş. Bu şekilde buluşmalar daha keyifli geçer kanaatindeyim. Ayrıca Ankara'nın farklı yerlerinde buluşmalar düzenlersek herkes için de ulaşması daha kolay olur. Mesela eryaman da oturan birisi uzak kaldığı için cepa panora tarafına gelemiyorsa, bir sefer de istanbul yolu carrefour da buluşuruz, zaten zehri bir kere alsın yeter :D

Tabi bunlar benim kişisel fikirlerim, ortak alınacak olan karara uyarım...

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugra bolum sorumlusu mu oldun yoksa ben mi yeni goruyorum :) hayirli olsun :)

bence dogru soyluyosun bugra her bulusmada farkli bi yerde bulusalim her bulusmada farkli bisey yapmis oluruz :)

senator197

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hüseyin abi onay verdiğine göre tamamdır o zaman.

Şimdiki buluşma yerimiz gimat pisti karting olsun.

pazar saat 19:00

Herkese uyarsa gidelim.Uymazsa yeniden karar alabiliriz.
saygılar diliyorum...

Son düzenleme:

06EB334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun dileyen arkadaşlara çok tşk. ederim.... Allah kimsenin başına kaza bela vermesin bidahaki faaliyete kesinlikle bende katılacam ;)

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
karting bana uyar. herkesin gorebilmesi icin renkli yazalim :)

16 Ağustos Pazar 19.00

Gimat Aries Arena Karting Pisti

Son düzenleme: