Ankara - Balıkesir güzergah önerisi

haloon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kütahya yolu tahmininizden çok virajlı bir yol ve şuan yol çalışması var. En güzel yol Bursa üzerinden olan siz Bursa yolundan şaşmayın.

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kütahya yolu tahmininizden çok virajlı bir yol ve şuan yol çalışması var. En güzel yol Bursa üzerinden olan siz Bursa yolundan şaşmayın.

Teşekkürler hocam, ben de tercihimi o yönde kullanmaya karar vermiştim, bu bilgilendirme ile içimde "acaba Kütahya yolu daha mı keyifli olurdu" gibi bir ukte de kalmamış oldu.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabandan tavana haklısın abi, en iyisi ben Eskişehir-Bursa-Balıkesir gideyim. İnegöl'de köfte, Susurluk'ta tost molası da veririm :)

Yardımcı olan herkese çok teşekkür ederim.

abi susurlukta ayran meşhur ama eski ayrandan kalmamış :D sana tek tavsiyem susurlukta outlet'ler var 3 tane colins t-shirt falan 20 liraya aldığımı biliyorum :D

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi susurlukta ayran meşhur ama eski ayrandan kalmamış :D sana tek tavsiyem susurlukta outlet'ler var 3 tane colins t-shirt falan 20 liraya aldığımı biliyorum :D

Deme ya, İstanbul'da yaşarken İzmir gidiş-gelişlerimde Yasa'da ya da Ulusoy'un tesislerinde ne tost-ayran ziyafeti çekerdim yahu. Yıllar oldu, anıları tazelemeyi düşünüyordum.

Neyse o zaman outlet turu yaparız biz de, hanım bir koldan ben bir koldan :D:D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Deme ya, İstanbul'da yaşarken İzmir gidiş-gelişlerimde Yasa'da ya da Ulusoy'un tesislerinde ne tost-ayran ziyafeti çekerdim yahu. Yıllar oldu, anıları tazelemeyi düşünüyordum.

Neyse o zaman outlet turu yaparız biz de, hanım bir koldan ben bir koldan :D:D

yasa aynı yerinde full time :D