Ankara, 1.6 115 HP Bakım Fiyatları 2014!

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Merhaba arkadaşlar,

Aracımın KM'si 14700 civarına geldi ve 15.000 bakımı için bugün Ankara'daki; Opal, Opan ve Opis  bayilerinden fiyat aldım. Açıkçası fiyat biraz fazla geldi bana. Bunun dışında, Opis ve Opan araç LPG'li olduğu için bujilerinin de değişmesi gerektiğini söyleyerek fiyat verdi. (LPG bakımımı zaten yaptırmıştım fakat bujiler vs. değişmemişti). Opal bayideki servis uzmanı aracın 2. bakımından sonra bujilerin değişmesi gerektiğini, şimdilik gerek olmadığını söyledi.

Fiyatlar aşağıdaki şekilde. Daha uygun bir fiyat verebilen veya tanıdığı olan varsa yazsın :)

OPAL: 550 TL (Bujiler Değişmeden)

OPAN: 615 TL (Bujiler Değişirse)
OPAN: 545 TL (Bujiler Değişmeden)

OPİS: 740 TL (Bujiler Değişirse)

Konunun aciliyetine binaen, değerli cevaplarınızı bekliyorum. Saygılar.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ankara, 1.6 115 HP Bakım Fiyatları 2014!

Bence opaktanda fiyat alın, genelde daha uygun oluyor. Buji değişimi için bence 15000 km erken.

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

15 binde sakın bujı değitirme düzmece servisin para tuzagı
ben ve arkadasda 15 binde değşitrmedik hic bi sıkıntıda olmadı ve servisde zaten gerek olmadıgını soyledi 30 binde değiştririsin

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

huseyin0667 link' Alıntı:
Bence opaktanda fiyat alın, genelde daha uygun oluyor. Buji değişimi için bence 15000 km erken.

M1kemal link' Alıntı:
15 binde sakın bujı değitirme düzmece servisin para tuzagı
ben ve arkadasda 15 binde değşitrmedik hic bi sıkıntıda olmadı ve servisde zaten gerek olmadıgını soyledi 30 binde değiştririsin

Sağolun arkadaşlar bence de çok erken buji için. Opan'daki bayan LPG'li araçlar için her bakımda değişir dedi. 15-30-45 bana çok saçma geldi açıkçası... Opal'deki usta bujilerin değişmesine gerek yok dedi. Aracı oradan almıştım, LPG'yi oradan taktırdım. Yine en uygun fiyatı da onlar vermiş oldu ama forumda gezinirken 400 küsüre yaptıranları görüyorum onlar nasıl yaptırıyor anlamış değilim... :(

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Mücahit telefonla sağlıklı olmaz, aracı aldığın bayiye gidip pazarlık yapacaksın. 550 lira derlerse bakın kardeşim ben şu bayiden şu fiyatı aldım siz bana yüksek fiyat çekiyorsunuz aracı buradan almama rağmen şeklinde bayileri birbirine kırdırabilirsin  :) Mutlaka pazarlık yap gidince.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Mücahit telefonla sağlıklı olmaz, aracı aldığın bayiye gidip pazarlık yapacaksın. 550 lira derlerse bakın kardeşim ben şu bayiden şu fiyatı aldım siz bana yüksek fiyat çekiyorsunuz aracı buradan almama rağmen şeklinde bayileri birbirine kırdırabilirsin  :) Mutlaka pazarlık yap gidince.

Mustafa Bey, söylediğiniz gibi yapacağım. ֖neri için çok teşekkürler.

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Mustafa Bey, söylediğiniz gibi yapacağım. Öneri için çok teşekkürler.

Mücahit bey :)

Bnde mart ayında bakıma gideceğim adamlara de ki size bir arkadaş getiriyorum bakın mart ayında ona göre indirimli fiyat verin de.. Orhan da sanırım ilk bakıma 2019 yılında girecek :D

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

huseyin0667 link' Alıntı:
mücahit ostim‘deki
opak‘danda fiyat al,forumdan geldiğini söyle, forum arkadaşlarının buraya geldiğini ve seni gönderdiğini söyle, gerekli indirimi yaparlar , hemde bakımda aracının başında bulunursun, ben 15.000 km.lik bakımı orada yaptırdım, gayet iyiler.pazarlığıda unutma..

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ac@d link' Alıntı:
mücahit ostim‘deki
opak‘danda fiyat al,forumdan geldiğini söyle, forum arkadaşlarının buraya geldiğini ve seni gönderdiğini söyle, gerekli indirimi yaparlar , hemde bakımda aracının başında bulunursun, ben 15.000 km.lik bakımı orada yaptırdım, gayet iyiler.pazarlığıda unutma..
Arıyorum şimdi abi :) Teşekkürler.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
Mücahit bey :)

Bnde mart ayında bakıma gideceğim adamlara de ki size bir arkadaş getiriyorum bakın mart ayında ona göre indirimli fiyat verin de.. Orhan da sanırım ilk bakıma 2019 yılında girecek :D
Dediğiniz gibi Murat Bey, adRe J Bey ya 2000 KM'deki arabasını ilk yıl bakıma sokup (hiç gereği yokken) bir sürü para verecek, ya da bakım yaptırmayıp garantiden olacak :D