Angel ve Xenon Hakkında Soru

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonuç olarak xenon takmayı düşünüyorsanız ceza yememek için farlarınız mercekli olmalı...bunun içinde 2 seçenek var ya orjinal mercekli cosmo farı alırsınız yada angel far...bi diğer seçenek de var kendi orjinal farınızın içine mercek taktırabilirsiniz ama ne kadar sağlıklı olur bilmem yada kaç usta uğraşır bununla...

6000k bana en çok önerilen xenon rengi oldu...eğer orjinal farlarınıza xenon takacaksanız h7 alırsınız ama angellar genelde h1 dir yanlış seçim yapmayın...bende hepsiburadadan h1 monza 6000k sipariş etmiştim...bugün ulaşması lazım 17 gün aradan sonra inş.2 hafta sonra da memlekete gidince taktırcam hayırlısıyla...Sonucu çok merak ediyorum...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercekli far tabii ki gerekli ama bana göre ilk önce far ayarlarının yapılı olması gerekir

polisler neye istinaden ceza kesiyorlarrr acaba ????

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercekli far tabii ki gerekli ama bana göre ilk önce far ayarlarının yapılı olması gerekir

polisler neye istinaden ceza kesiyorlarrr acaba ????
karşıdan gelenin gözünü alıp kazaya sebebiyet verdiği için diye duymuştum ne kadar doğrudur bilemem

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun artık 2011 e giriyoruz angellar ın devri kapanalı uzun zaman oldu.

modası geçmiş aydınlatma performansı sıfır olan çin malına verilen paralara yazık;)

2007 yılında aldım 2 sene boyunca sırf verdigim paraya acıdıgımdan çıkarıp atamadım

corsanın mercekli farını çıkma alman ve 4300k xenon kullanmanı şiddetle tavsiye ederim

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çeşitli fikirler duymak mümkün tabi ;) aracın görüntüsü değişsin istiyorsan angel alırsın yok orjinal haliyle mercekli far olsun diyosan cosmo far alırsın :)

aRiFs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konuyu açtığım çok iyi oldu bence :) Bilmeden atanların yazdıkları değilde deneyipte bilgili arkadaşların yazdıkları çok faydalı.

sercanuzun35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bugün bakım için servise gittim..Corsa D'm var.
Xenon konusunu da konustum..
Servis garantili yapmıyorlarmış..Yani şöyle ki " c-max " marka xenon kullanıyolarmıs ve işçilik dahil 450 liraya mal olacakmış.xenondan dolayı bir arıza yaşanırsa da kapsamıyomuş garanti..
Forumları talan ettim okudum durdum.Sordum soruşturdum..
180 tl. ye Mtec marka 6000K xenon buldum.Japon malıymış fakat kullananlar daha hiçbir arızayla karşılaşmamışlar ve gayet memnunlar..
Ben bu hafta kısalara taktırıcam karar verdim..

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mtec xenon kullananlardan bir de benim allah nazaedan saklasın şimdiye kadar sıkıntı çıkarmadıı

orjinal cosmo farlar umduğunuz kadar iyi aydınlatma sağlayan bir merceğe sahip değil bilginiz dahilinde olsunn

sercanuzun35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Japon malı mtec kullanıosun sende dimi ?

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
cin malı angelları kullanıpta memnun olanı görmedim.herkes verdiği paraya acıdığı için çıkartıp atmıyor.mumkunse orjinal mercekli bulup takın yada mevcut farları kullanın daha mantıklı orjianl farlara valeo mercek takan bir arkadaş vardı forumda gecekuşuilker diye araştırın bi yardımcı olur.